preloader

Breitling, Bentley İçin Özel Saat Tasarladı

15.07.2017
Breitling, Bentley İçin Özel Saat Tasarladı

Yazı Boyutu:

İlk olarak 2003 yılında Bentley Continental GT’nin lansmanıyla başlayan Breitling for Bentley macerası, şimdi Continental Supersports ile devam ediyor. Bentley’in bu en yeni modeli için sınırlı sayıda üretilen Bentley Supersports 55 kronograf, titanyum kasası, karbon kadranı ve motor sporlarına özel fonksiyonlarla donatılmış akıllı telefon bağlantılı mekanizması ile muhteşem bir performans vaad ediyor.

Breitling, Bentley İçin Özel Saat Tasarladı

500 adetle sınırlı olarak üretilen Breitling for Bentley koleksiyonun yeni modeli Supersports 55, sportif görünümü, karbon fiber kadranı çevreleyen hafif titanyum kasasıyla derhal göze çarpıyor. Bu dokunuş, çift katmanlı kırmızı kenarlı ve çizgili siyah kauçuk kayışla daha da güçlendirilmiş.

{77672}

Bentley Supersports B55, akıllı telefon bağlantısı sayesinde üstün bir işlevselliği sahip. Ayrıca veri saklama ve aktarma konusunda da son derece yetenekli olan kronografın okunması son derece rahat olan iki LCD ekranını tepeye basarak yada bileği bükerek aktive etmek mümkün. Arkadan ışıklandırma sayesinde en heyecan verici ortamlarda bile kolayca kullanılabilen bu saat, yepyeni tasarımı, 336 km/h’lik maksimum hızı ve 3,5 sn içinde 100 km/h hıza erişebilen gelmiş geçmiş en hızlı Bentley Continental Supersports ile mükemmel bir ikili oluşturuyor.

Murat Güsar
Murat Güsar Tüm Yazıları