preloader

Audemars Piguet Royal Oak Offshore 25 Yaşında

18.09.2018
Audemars Piguet Royal Oak Offshore 25 Yaşında

Yazı Boyutu:

İsviçre lüks saatçiliğinin en eski saat evlerinden biri olan Audemars Piguet, Royal Oak Offshore koleksiyonunun 25. yıldönümü için 1993 yılında ürettiği modelinden esinlenerek Royal Oak Offshore Tourbillon Kronograf’ı yeniden yarattı. Teknoloji ve tasarımın en güzel örneklerini saatseverlere sunan Piguet tüm yarattığı modellerinde olduğu gibi endüstride yeni bir sayfa açmaya devam ediyor.

{88390}

50’şer adet sınırlı sayıda iki farklı tasarım ile Royal Oak Offshore Tourbillon Chronograph’lardan biri paslanmaz çelik diğeri ise 18k pembe altın kasalı. Her ikisi de 45 mm çapında üretildi. Işığı ve parlaklığı yansıtmayan safir kristal camı hem kasa önünde hem de kasa arkasında limit sayısı ile yer alıyor.

100 metre su geçirmezlik ve 173 saat güç rezerv özelliğine sahip. Pembe altın bezeli modelin kasasına markanın ikonik vidaları ile sabitlendi. Kronografı ise 30 dakikalık ölçüm yapabiliyor. Yeniden şekillendirilen mekanizması çağdaş tasarımı içerisinde etkileyici bir görünüme sahip.

FİYAT: Pembe altın 319.300 CHF, Çelik 283,250 CHF

*Uluslararası önerilen fiyatlardır. Türkiye fiyatları değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi için ilgili markalara başvurabilirsiniz.

Günay Demirbağ
Günay Demirbağ Tüm Yazıları