preloader

LVMH Paris 2024 Olimpiyatları'nın Premium Sponsoru Oluyor

28.07.2023
LVMH Paris 2024 Olimpiyatları'nın Premium Sponsoru Oluyor

Yazı Boyutu:

Paris Olimpiyatları’nın heyecanını artıran, spor dünyasını ve lüksü bir araya getiren mükemmel bir gelişme var. Dünyanın en büyük lüks grubu LVMH Paris Olimpiyatları’nın premium sponsoru oldu.

Önümüzdeki yıl üçüncü kez Olimpiyatlara ev sahipliği yapacak olan Paris, bize büyük sürprizler yaşatacağının ipuçlarını vermeye başladı. Dünyanın en büyük lüks grubu LVMH Olimpiyatların Fransa’ya 100 yılın ardından geri dönüşünü kutlamak için etkinliğin premium sponsoru olacağını açıkladı. LVMH’nin Başkanı ve dünyanın en zengin isimleri arasında ilk sıralarda yer alan Bernard Arnault bu anlaşma ile Fransa’nın dünyadaki çekiciliğini artırmaya katkıda bulunmak istediklerini söyledi. İddialara göre LVMH bu sponsorluk için 150 milyon euro harcayacak.

LVMH’nin ‘The Art of Crafting Dreams’ misyonuna paralel olarak sponsorluğu şekillendireceği ve Olimpiyat oyunlarının farklı alanlarında farklı markalarıyla kendini göstereceği bekleniyor. Ayrıntılar henüz net olmasa da grup içerisindeki markalara göre ayrılacak olan sponsorlukla mücevher evi Chaumet, ikonik Olimpiyat sembolleriyle olimpik ve paralimpik madalyaları tasarlayacak. Moët Hennessy misafirler için ikramları karşılayacak, Sephora Olimpiyat ateşine rotası boyunca eşlik edecek. Lüks grubun diğer markalarının Olimpiyatların hangi adımlarında olacağını ise zamanla göreceğiz.

Paris 2024 Olimpiyat’larına dair her detayı keşfetmek için bu içeriğe tıklayın.

LVMH Paris 2024 Olimpiyatları'nın Premium Sponsoru Oluyor
Tony Estanguet, Thomas Bach, Bernard Arnault, Anne Hidalgo, Antoine Arnault

Dünyanın en büyük etkinliklerinden biri olan Olimpiyatları ve bu sponsorluğu daha manalı bir hale getirmek için grup 1945’ten beri yoksulluk ve ayrımcılıkla mücadele eden Fransız hayır kurumu, Secours populaire français ile birleşerek spor programlarını finanse etmeye de söz verdi.

{38159}

Kapak görseli: Paris 2024

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları