preloader

Kasım Ayında Göze Çarpanlar

15.10.2022
Kasım Ayında Göze Çarpanlar

Yazı Boyutu:

Kasım ayında markaların öne çıkan yeniliklerini ilk siz görün.

“Bir Başkadır” Dizisi America Abroad Media Gecesinden Ödülle Ayrıldı

Kasım Ayında Göze Çarpanlar

Berkun Oya imzalı “Bir Başkadır”, America Abroad Media (AAM)’nın kuruluşunun 10. yılını kutlamak üzere Washington’da düzenlediği gecede ödüllendirildi. Berkun Oya, ödülünü Vuslat Doğan Sabancı’dan teslim alırken “Bir Başkadır”ı hayata geçirme sürecine ruhunu ve kalbini katan tüm ekip arkadaşlarına teşekkürlerini sundu. Ayrıca dizinin Netflix’te yayınlanmış olması sebebiyle dünyanın dört bir yanından her türlü izleyiciye ulaştığını söylerken hikâyenin bambaşka kültürlerden farklı insanlarda uyandırdığı hisleri izlemekten duyduğu heyecanı belirtti. Geceye katılamayan Öykü Karayel, teşekkürlerini gönderdiği bir video aracılığıyla iletti. Gecenin son ödülü ise, Netflix Küresel Dizilerden Sorumlu Başkanı Bela Bajaria’ya verildi.

The Peninsula Istanbul’un Açılış Tarihi Belli Oldu

Kasım Ayında Göze Çarpanlar

İstanbul’a gelişi heyecanla beklenen The Peninsula Istanbul‘un açılış tarihi belli oldu. Galataport’ta, göz kamaştırıcı İstanbul boğazı manzarasına nazır olan The Peninsula Istanbul 14 Şubat 2023 misafirlerini ağırlamaya başlayacak. Şimdiden rezervasyon almaya başlayan lüks otel, üçü koruma altındaki tarihi yapılar olmak üzere toplamda dört binadan ve 40-49 metrekarelik 177 odasından oluşuyor. Misafirlerine birinci sınıf gastronomi deneyimi sunacak olan The Peninsula Istanbul rooftop restoran ve barında sofistike bir Türk – Asya mutfağı ve içki menüsüne sahip olacak.

The Peninsula Istanbul açılışa özel olarak misafirlerine kahvaltı dahil 1.050 €’luk özel bir açılış teklifi sunacak. Konuklar yemek, SPA ve wellness deneyimi için 100 € değerinde hediye çeki ve tüm süit rezervasyonları için ücretsiz havaalanı karşılama olanaklarından faydalanabilecekler.

Bundle’dan Yeni Alışveriş Deneyimi

Kasım Ayında Göze Çarpanlar

Türkiye’ye yepyeni bir haber okuma deneyimi kazandıran Bundle, Bundle Pop-up Store ile alışverişte yeni bir deneyim sunmaya başladı. Bundle Pop-up Store ile Bundle kullanıcıları sevdikleri markaların seçilmiş ürünlerini göz yormayan, ferah, yenilikçi bir tasarımla bulabiliyor. İlk olarak Black Friday indirim şöleni ile başlayan Bundle Pop-up Store’da kullanıcıların sevdiği markalar keyifli ürünlerle bir araya getirildi. Aralık ayında da Bundle Pop-up Store’da yılbaşı heyecanı başlayarak markaların yılbaşı mağazaları kullanıcılara sunulacak.

Akasya, Süper Cuma ile Misafirlerine Hediye ve Sürprizler Sunuyor

Kasım Ayında Göze Çarpanlar

Akasya; sürpriz hediyeler, indirimler ve yetenekli dj’lerin gün boyu sürecek performansları ile Cuma’yı süper hale getiriyor. 25 Kasım’da gün boyunca Akasya’da mağazalardaki dev indirimlere alışverişi daha eğlenceli hale getirecek sürpriz hediyeler ve dj performansları eşlik edecek. Akasya misafirleri saat 12:00’de başlayarak gün boyu devam edecek çevir kazan etkinliğinde birbirinden keyifli hediyeleri kazanma şansı yakalayacak. Takı ve aksesuardan kulaklığa, sinema ve tiyatro biletinden çeşitli markalardan hediye çeklerine, parfümden kozmetik ürünlerine kadar birçok hediye heyecan dolu etkinlikle sahiplerini bulacak.

Yataş ve El Bebek Gül Bebek Derneği’nden Prematüre Bebekler İçin Önemli İş Birliği

Kasım Ayında Göze Çarpanlar

Yataş Bedding, prematüre bebeklerin sağlıkla büyümesine destek olmak için El Bebek Gül Bebek Derneği ile güçlerini birleştirdi. Proje çerçevesinde Yataş Bedding, El Bebek Gül Bebek Derneği’ne maddi desteğin yanı sıra gelişimini tamamlayana kadar kuvözde tutulan prematüre bebeklerin kuvözde kendini rahat ve güvende hissetmesine yardımcı olan nest; bebeği rahatsız edebilecek ışık ve sesleri azaltan kuvöz örtüsü üretimi için kumaş; prematüre bebeklerin anneleri ile eve dönmeden önce bir araya gelerek temasta bulunduğu anne – bebek uyum odalarında bakıma yardımcı olmak için doğumdan itibaren bebeği doğru pozisyonda tutan, rahat ve güvenli bir ortam sağlayan ve uyku bölünmelerini azalttığı için uyku kalitesini artıran Juno Yeni Doğan Yatağı bağışı gerçekleştirdi.

NetWork, Türkiye’de İlk Kez Herkes İçin “For All NetWorker’s” Koleksiyonunu Sunuyor

Kasım Ayında Göze Çarpanlar
Kasım Ayında Göze Çarpanlar

NetWork, yarattığı zamansız ve cinsiyet ötesi “For All NetWorker’s” adlı koleksiyonunu Türkiye’de ilk kez moda severler ile buluşturuyor. Öncü bakış açısı ve vizyonu ile cinsiyete dair genel geçer moda algılarını yıkarak kişiye odaklanmanın ve bireyselliğin öneminin vurgulandığı koleksiyonda toprak tonları, griler ve siyahlar çabasız bir şıklık vaat ediyor. Aynı tasarımın hem kadın hem de erkek formuna uygun versiyonları gördüğümüz kapsül koleksiyonda, silüetler ve kesimler kaliteli kumaşlarla harmanlanıyor.

Yarı Yıl Tatilini Çocuğunuzla Birlikte Cullinan Belek’te Karşılayın

Kasım Ayında Göze Çarpanlar
Kasım Ayında Göze Çarpanlar

Kasım ayında da yaz keyfini yaşatan Cullinan Belek, çocukları ile ara tatil planları yapanlar için birbirinden farklı programlar sunuyor. Otelin bünyesinde yer alan ve çocukların ilgisini çekecek bir dekorasyona sahip olan UPUPA Çocuk Kulübü’nde uzman ve eğitimli bir ekip eşliğinde farklı yaş gruplarına yönelik oyunlar, aktiviteler, eğlence ve sanat ile renklenecek bir macera çocukları bekliyor.

Yoga, pilates, profesyonel yüzme, bale, hip hop ve pop dans dersleri, resim, grafiti, seramik atölyeleri, Minik Şefler Atölyesi, Nerf Savaşları, interaktif aktiviteler ile her yaştan çocuk grubuna eğlenceli bir içerik hazırlayan Cullinan Belek’te ayrıca balon katlama aktiviteleri, bowling, masa tenisi, basketbol ve Play Station turnuvaları, Survivor Parkı ve Eğlenceli Konsept Partiler ile çocuklar yarı yıl tatilinde eğlencenin yanı sıra özgürlüğün de tadına varacaklar.

Kiklou Çevresel ve Toplumsal Dönüşüm İçin Çalışıyor

Kasım Ayında Göze Çarpanlar

Kiklou, daha özgür, konforlu bir regl deneyimi ve sürdürülebilir bir gelecek için akıllı tekstil ürünleri tasarlayan yerli bir kadın & etki girişimi. İlk girişimi Pub Story ile şehirli insanların sosyalleşme ihtiyacına oyunlaştırılmış bir çözüm sunarak Türkiye ve Amerika’da yüzbinlerce insana dokunmuş Hande Aykun ile Mavi, Garanti, Yemeksepeti gibi Türkiye’nin öncü şirketlerinde 10 senelik başarılı pazarlama kariyerinin ardından girişimcilik dünyasına atılan Sena Ercan Çetinsoy’un 2021’de kurduğu Kiklou, Türkiye’nin femtech sektöründe iddialı bir marka olarak konumlanıyor ve pozitif çevresel ve toplumsal dönüşüm için çalışıyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları