preloader

Moda'nın Yeni Müdavim Mekanı: Say Hello Brasserie

29.11.2018
Moda'nın Yeni Müdavim Mekanı: Say Hello Brasserie

Yazı Boyutu:

Mutfağı ve ambiyansı ile Moda’nın yeni müdavim mekânı olmaya aday Say Hello Brasserie, OGGUSTO’nun radarında.

Şık barı, konforlu oturma düzeni ve yaz-kış eğlenceli etkinliklerin, konsept partilerin düzenlendiği büyük keyifli bahçesiyle Moda’nın uzun uzun vakit geçirebileceğiniz yeni müdavim mekânı artık Say Hello Brasserie. Moda’nın giderek daha çok birbirine benzeyen minicik mekânlarından benim gibi sıkıldıysanız Say Hello’nun bahçe keyfiyle birleşen modern ve rahat atmosferini çok seveceksiniz.

Moda'nın Yeni Müdavim Mekanı: Say Hello Brasserie

Say Hello, sadece konforuyla değil mutfağıyla da mutlu eden bir işletme. Mutfakta yetenekli şef Can Aras var. Aras, hem Anadolu hem de dünya mutfaklarından beslenen tabaklarında mutlaka içinizde tazelik uyandıracak freş malzemeler bulunduruyor. Rengarenk sunumların her birinde şaşırtan bir sürprizi her zaman var. Tabaklar renkleri ve zarifliğiyle önce gözünüzü doyuruyor. Şef, taze malzemeler ve özel soslar için bir iki basit malzemeden fazlasını da kullanmıyor aslında. Mevsiminde malzemenin gerçek tadını yüksek lezzette vurguluyor. Mango soslu jumbo karideslerin renkleri ve lezzeti güzel bir başlangıç için ideal.

Moda'nın Yeni Müdavim Mekanı: Say Hello Brasserie

{771372}

Mekanda paylaşıma yönelik çok fazla seçenek var. Favorilerimiz kesinlikle soğan mücveri ve en az onun kadar leziz köz patlıcan mücveri. Patlıcanla yaptığı siyah sos ve kurutulmuş yoğurt mücver tabağını yıldızlaştırıyor. Ana yemeklerde dana pöç, bonfile gibi doyurucu et tabakları var. Yine renkli soslarla, yeşillerle bezeli.

Moda'nın Yeni Müdavim Mekanı: Say Hello Brasserie

{771590}

Bahçe keyfini, canlı jazz müzik akşamlarını mekanın makul tutulan fiyatları tamamlıyor. Menü sıklıkla mevsime göre değiştiği için adı geçen yemeklerden tatmak isteyenler vakit kaybetmesin.

Caferağa Mah. Dr. Esat Işık Cad. No: 98-A, Kadıköy;

0533 306 57 62

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları