preloader

Beltur'un İlhamını İstanbul'dan Alan Dondurma Konsepti

05.11.2021
Beltur'un İlhamını İstanbul'dan Alan Dondurma Konsepti

Yazı Boyutu:

Beltur, dondurma konseptiyle Kadıköy Hasanpaşa’daki Gazhane Kültür Merkezi’nde hizmet sunuyor. İstanbul’dan ilham alarak yaratılan dondurma kuplarını keşfedin.

Son dönemde trendleri yakalayan, yepyeni konseptleriyle yepyeni heyecanlar yaşayan Beltur, dondurma ve krep konseptleriyle temmuz ayından itibaren Kadıköy Hasanpaşa’daki Gazhane Kültür Merkezi’nde hizmet sunuyor. Dondurma ve krepleri için özel bir menü hazırlayan Beltur, misafirlerini her aşamasında şaşırtmaya çalışıyor.

Sıcak Havaların Eşsiz Lezzeti: Dondurma

Her zaman daha iyisini daha iyi fiyata İstanbullulara sunmayı hedefleyen Beltur, İstanbul’dan ilham alarak dondurma konseptini geliştirdi ve misafirlerini lezzetli dondurma çeşitleriyle buluşturdu. Semtlerin özelliklerinden esinlenerek oluşturulan dondurma kuplarında, İstanbul ilçelerinin isimleri kullanılıyor.

Kupa verilen ismin, kullanılan malzemeyle ilgili olmasına da dikkat ediliyor. Örneğin, çikolatasıyla meşhur Beyoğlu’nun adı, çikolata ağırlıklı kupa verilirken, acıbadem kullanılan kupa da Acıbadem ismi verilmiş. Ayrıca Kalkedon (Kadıköy), Arnavutköy, Adalar ve Eminönü adlı kuplar da mevcut.

{773109}

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları