preloader

Lancôme'un İkonikleşen Mutluluk Hikayesi: La Vie Est Belle

25.11.2021
Lancôme'un İkonikleşen Mutluluk Hikayesi:  La Vie Est Belle

Yazı Boyutu:

Lancôme’un imza parfümlerinden La Vie Est Belle ile mutluluğun kokusu sizlerle…. Olağanüstü çiçeksi kokusu ve enerjik aroması, Hollywood yıldızı Julia Roberts'ın zarif gülümsemesini yansıtıyor. Mutluluk dolu bir feminenliği tek bir şişeye sığdıran bu parfümü keşfedin!

Pek çoğumuzun Lancôme ile hayatına girdiği ‘’La Vie Este Belle’’in anlamını bilmeyen yoktur herhalde… "Hayat güzeldir" anlamına gelen “La Vie Est Belle”, kendi mutluluğunuzu yaratmayı ve çevrenizdekilere ilham vermeyi benimsiyor. Üstelik Lancôme bu mottoyu imzası haline gelen kokusuyla tek bir şişede buluşturuyor. O zaman Parizyen zarafetine bürünmeye hazır olun!

Lancôme'un İkonikleşen Mutluluk Hikayesi:  La Vie Est Belle

La Vie Est Belle' in kalbi olan iris çiçeği; üst notalarda siyah frenk üzümü ve armut ile, orta notalarda yasemin ve Tunus portakal çiçeği ile, alt notalarda ise Tonka fasulyesi, vanilya ve pralin ile birleşiyor. Oldukça etkili ve kalıcı bir kokuya sahip olan La Vie Est Belle, çiçek kokularını mükemmel bir şekilde buluşturarak karşı konulmaz olmanızı sağlıyor. Birlikte ahenkle dans eden çiçekler, mutluluk dolu bir feminenliğe sahip olmanızı sağlıyor. Sıcak oryantal kokular, çiçeksi ve tatlı gurme kokularla bir araya geliyor ve vazgeçilmez La Vie Est Belle ortaya çıkıyor! Tabii böylece, girdiğiniz tüm ortamlarda auranızın hissedilmemesi imkansızlaşıyor.

{773916}

Lancôme'un İkonikleşen Mutluluk Hikayesi:  La Vie Est Belle

Bir parfümün nasıl koktuğundan çok, onun nasıl bir şişenin içinde yer aldığı da bir o kadar önemli. Hatta bir şişenin görünümünde nasıl bir kokuyla karşılaşacağımızı anlayabiliriz. Bu yüzden Lancôme La Vie Est Belle’in kokusunun yanında görünümüne de zarif dokunuş ve anlam katıyor. La Vie Est Belle' in kristal şişe tasarımındaki belirgin U formu, ünlü oyuncu Julia Roberts’ın gerçekçiliği, samimiyeti, ışık saçan zarif gülümsemesinden ilham alıyor ve mutluluğu sembolize ediyor. Şişenin boynundaki şifon yapraklar ise özgürlüğü ve Parizyen şıklığı temsil ederek tasarıma zarafet katıyor.

Lancôme'un İkonikleşen Mutluluk Hikayesi:  La Vie Est Belle

Advertisement

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları