preloader

DS 3 Crossback: Yüksek Teknoloji İkonu

17.06.2019
DS 3 Crossback: Yüksek Teknoloji İkonu

Yazı Boyutu:

DS Automobiles‘in yüksek teknolojiye sahip yeni SUV modeli DS 3 CROSSBACK ile tanışın.

DS 3 CROSSBACK; konfor, teknoloji, huzur ve zarafet açısından çıtayı oldukça yükselterek markaya yeni bir yükseliş kazandıran DS 7 CROSSBACK’in ardından, DS AUTOMOBILES’in tüm uzman bilgisini kompakt bir formatta bir araya getiriyor.

DS 3 CROSSBACK’in yeni oranları ve heykelsi tasarımı, modelin zarif sunumunu ve kendine özel inovasyonlarını yansıtıyor. DS 3 CROSSBACK, keşfedilmemiş noktaları ortaya çıkararak kuralları yeniden yazıyor. Yenilikçi ve avant-garde tarzının yanı sıra bu çerçevedeki bir otomobil için benzeri görülmemiş bir teknoloji seviyesine sahip olması nedeniyle, çağdaş otomotiv pazarında bir öncü olarak öne çıkıyor. Model aynı zamanda oldukça etkili olan kendi kişiliğini ortaya koyarak markanın tasarım ruhuna tümüyle uyum sağlıyor.

DS 3 Crossback: Yüksek Teknoloji İkonu

DS 3 CROSSBACK kendine özgü bir kişiliğe sahip

DS’in yeni premium kompakt SUV’u, markaya özgü kimlik özelliklerini kullanıyor olsa da aynı zamanda orijinal olmayı amaçlıyor. Kompakt boyutları, daha doygun renklere sahip gövde renkleri açısından bir adım daha ileri gidilmesine ve ışıktan daha fazla faydalanmasına izin verirken, daha büyük otomobiller genellikle uyumlu renkler gerektiriyor. Bu formül aynı zamanda, örneğin deri koltuklar için saat kayışı tasarımı, kaplanmış orta konsol ve elbette DS’e ve otomobil dünyasına özgü dekoratif bir dikiş olan inci dikişleri gibi DS kimliğini bulduğumuz iç mekan için de geçerlidir.

DS 3 Crossback: Yüksek Teknoloji İkonu

{772167}

Beş DS Tasarım Konsepti

DS 3 CROSSBACK, sürücünün arkasına yaslanıp rahatlayabileceği ortamlar olan beş DS Tasarım Konsepti sunyor.

DS Bastile

DS 3 CROSSBACK So Chic versiyonunun standart tasarım konseptidir. Dışarıdan bakıldığında ön ızgara parlak siyahtır. DS BASTILLE Tasarım Konsepti; size otomobilinizi kullanırken etkileyici malzemeler, Bronz süslemeler ve saten krom “Clous de Paris” düğmelerle kişiliğinizi ifade etme fırsatı sunuyor. Desenler dokulu, kumaşlar işlemeli ve süslemeler altın ya da gümüş rengidir. Dikkatinizi çekmenin veya şık imajınızı desteklemenin harika bir yolu, isteğe bağlı bazalt siyahı deri döşeme seçmektir.

DS 3 Crossback: Yüksek Teknoloji İkonu

DS Performance Line

DS 3 CROSSBACK PERFORMANCE Line versiyonunun standart tasarım konseptidir. Sportif bir görünümü zarafetle birleştiriyor. Bu tasarım konsepti; dokulu mat metalik siyah DS Wings, parlak siyah ön ızgara ve motor kaputunun önünde, ön kapılarda ve bagaj kapağında PERFORMANCE Line armaları gibi dış özelliklere sahiptir. İç kısımda, bazalt siyahı Alcantara® PERFORMANCE Line döşeme ve kişiselleştirme özellikleri, bu “benzersiz bazalt örgü” kaplaması ile de işlenebilen tasarımın özgünlüğünü ortaya koyuyor.

DS 3 Crossback: Yüksek Teknoloji İkonu

DS Rivoli

Tüm bunlar aynı adlı Paris sokağının lüks yönünü ve bu zarif Paris mahallesinin prestijli ortamını yansıtıyor. Dış tarafta, krom daha baskındır (radyatör ızgarası, bagaj kapağındaki süs çıtaları ve DS Wings). Net bir uyuma sahip olan iç mekanda ise orta konsolda ve kapı içlerinde bulunan “baklava dikişli” inci grisi deri kaplama bulunuyor. Tasarımın tamamı çok etkileyicidir. Özellikle de Clous de Paris giyoş motifi süslemeler ve isteğe bağlı olarak sunulan inci grisi deri kaplı direksiyon simidi (çeperi, kolları ve havayastığı kapağı) otomobilin iç mekanını en ufak ayrıntısına kadar uyumlu hale getiriyor. DS 3 CROSSBACK So Chic versiyonunda isteğe bağlı olarak sunuluyor.

DS 3 Crossback: Yüksek Teknoloji İkonu

{772092}

DS Opera

DS Automobiles burada, ünlü Garnier opera binasının prestijinden ilham alarak, saat kayışı tasarımlı koltuklar ile bazalt siyahı Art nappa deri kullanmıştır. Ayrıca orta konsolda küçük inci taneleri gibi görünen dekoratif bir süs dikişi olan “inci dikişi” motifini bulabilirsiniz. Bu tasarım konsepti de birçok deri vurgusu ile öne çıkar (vites seçim kolu, tüm direksiyon simidi) ve DS 3 CROSSBACK’in en lüks yönlerini sunuyor. DS 3 CROSSBACK So Chic versiyonunda isteğe bağlı olarak sunuluyor.

DS 3 Crossback: Yüksek Teknoloji İkonu

La Premiere Özel Seri

DS müşterileri, DS 3 CROSSBACK LA PREMIERE’in lansmanıyla markanın tüm uzmanlığından yararlanabilir. Piyasaya sürülen bu versiyon, DS OPERA Art Rubis adlı benzersiz bir tasarımla iç mekanı daha da lüks hale getiren çok kapsamlı bir donanım seviyesine sahiptir. LA PREMIERE versiyonunun DS Automobiles tarafından tüm güvenlik donanımlarının ve sürüş destek sistemlerinin standart olarak sunulduğu tek versiyondur.

DS 3 Crossback: Yüksek Teknoloji İkonu

Bazalt örgü: DS’e özel

Bu döşeme, yalnızca DS 3 CROSSBACK’in DS PERFORMANCE Line versiyonlarında bulunuyor. Suni deri şeritlerin kumaşla bir araya geldiği, normalde elle örülen ve DS Automobiles’in tedarikçisinin desteğiyle kısmen makine ile üretimini başardığı Fransız üretimi bir tasarımdır. Bazalt örgü aynı zamanda özel ve sportif bir tasarımı ortaya koyarak benzersiz bir imza yaratıyor.

DS 3 Crossback: Yüksek Teknoloji İkonu

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları