preloader

2020’nin En İyi Erkek Parfümleri

2020’nin En İyi Erkek Parfümleri

Yazı Boyutu:

2020 yılında dikkat çekecek en iyi erkek parfümlerini listeledik. Aromatik kokuların hakim olduğu 2020’nin en iyi erkek parfümlerini inceleyin.

Büyüleyici kokularıyla erkeklere daha fazla çekicilik katan ve erkek bakımının da vazgeçilmezi olan en iyi parfümleri bir araya getirdik. Parfümünüzü yenileyerek kendinizde bir değişiklik yapmak isterseniz, önerilerimizi mutlaka dikkate alın! Genel olarak aromatik kokuların hakim olduğu 2020’nin en iyi erkek parfümlerini şimdi keşfedin. En yeni kokuları deneyimlemek için ise, 2021’in en iyi erkek parfümlerine göz atabilirsiniz.

Tom Ford Yeni Black Orchid Parfum

Yeni Black Orchid Parfum değerli yağların hipnotize edici siyah orkide ve baştan çıkarıcı ylang ylang gibi içeriklerle birleşmesinden doğuyor. İçeriğindeki siyah erik kokuya daha da etkili bir yapı kazandırıyor. Baştan çıkarıcı etki üzerine yoğunlaşmış olan Parfum, altın renkli bir şişe içinde altın gibi zamansız olarak sunuluyor.

50ml ve 100ml formatlarında mevcut olan yeni Tom Ford Black Orchid parfum, altın rengi şişesiyle ve antın rengi kapağıyla elegan duruşu gözler önüne seriyor.

Rule Fragrances Rule#2 Enigmatic Extrait de Parfum

2020’nin En İyi Erkek Parfümleri
Satın al

Zanaat ve lüksün harmonisinden doğan sofistike anlayışı, yalın bir dille ifade eden Rule Fragrances; çağdaş ve zamansız bir parfüm koleksiyonu sunuyor, bu parfümlerden kendinizi tanımlayanı seçerek kurallarınızı belirleyin. Başkaları üzerinde gizemli bir etki yaratan, sıradan anlayışın ötesinde. Kalbindeki zambak çiçeğinin duygusal kokusu, sandal ağacı ve amberin gizemli birlikteliği ile sarmalanıyor. Enigmatic, size dokunduğu andan itibaren muhteşem bir uyum yakalıyor; aynı ikinci bir ten gibi.

Xerjoff V Accento Overdose

Saf zarafetin tanımı Accento Overdose, sizi yeni duygular keşfetmeye doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Yeşil ve çiçeksi notalarla açılan parfüm, yasemin, Bulgar gülü ve mügeyle romantik bir karakter kazanıyor. Aromatik yoğunluğu ile dikkat çeken parfümün sihri, göz kamaştırıcı güzellikteki altın şişe içinde saklı.

Tiziana Terenzei Comet Hale Bopp

Dilek tutanlara şans ve mucizeler getiren bir kuyruklu yıldız: Hale Bopp. İkna edici üst notalarla açılan parfüm, güçlü ve vahşi orta notalara sahip. Hale Bopp, parlak tasarımıyla kullanıcısına karşı konulamaz bir cazibe katıyor. İçeriğindeki amberin sıcak baharatlı kokusu, parfüme gizemli bir hava veriyor

Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme

Satın Al

YSL La Nuit De L’Homme Eau de Toilette, erkeklerin vazgeçilmez kokusu… Çekici parfümün üst notasın Sicilya bergamutu bulunuyor. Kalp notasındaki lavanta ve sedir ağacı alt notada vetiver ile buluşuyor. Odunsu kokuların çekiciliğini seven erkeler için yaratılmış.

Tiffany & Co Tiffany & Love For Him

https://youtu.be/4rwE7hbX7tg
Satın Al

Aromatik kokuları seviyorsanız almanız gereken parfüm; Tiffany & Love For Him. Üst notasındaki zencefil, mandalina ve kakule,orta notada ardıç ve selvi ile harmanlanıyor. Alt notada ise odunsu bir bitiş yaratan sandal ağacı, vetiver ve sekoya bulunuyor. Yılın en etkili parfümlerinden…

Celine Haute Parfumeri, Parade

2020’nin En İyi Erkek Parfümleri
Satın Al

50 yıldan sonra ilk defa parfüm koleksiyonu çıkartan Celine, moda ve güzellik dünyasında büyük ses getirdi. 11 adet Unisex kokuya sahip olan Haute Parfumerie koleksiyonundan Parade favorilerimiz arasında. Maskülen bir kokuya sahip olan parfümün içeriğinde bergamot, portakal çiçeği, vetiver, misk, meşe ve yosun bulunuyor. Eşsiz bir koku arayanlara özel.

Dior Homme Eau de Toilette

İlk olarak 2011 yılında piyasaya çıkan Dior Homme’un yeni versiyonu Eau de Toilette, büyüleyici bir kokuya sahip. Baharatlı ve odunsu kokulardan oluşan parfüm, 2020’de imza kokunuz olabilir. Maskülen kokusuyla tüm gözleri üzerinize çekecek nitelikte.

Terre d’Hermes Flacon H Eau de Toilette

2020’nin En İyi Erkek Parfümleri

Üst notasında portakal ve greyfurt, orta notasında sardunya ve biber, alt notasında ise paçauli, sedir, vetiver ve benzoin bulanan parfüm, etkileyici bir koku sunuyor. Meyve ve odunsu kokuların birleşimi, egzotik kokuları sevenleri temsil ediyor. Parfüm, 2020’nin ortalarında satışa çıkıyor.

Frederic Malle Rose & Cuir

Unisex bir parfüm olan Frederic Malle Rose & Cuir, gül notasına farklı bir hava veriyor. Üst notasında timut biberi esansı, sardunya, borbon ve kuş üzümü, kalp notasında gül ve deri, alt notasında ise vetiver ve sedir bulunan parfüm, gizemli koku arayanlar için mükemmel bir alternatif.

Tom Ford Ombre Leather

Tom Ford Ombre Leather, sıktığınız ilk anda teninizde beyaz yosunun yatıştırıcı etkisi ve kanyon kehribarının sıcaklığını hissettiriyor. Baharatlı kakule ve safran, tatlı zambak yasemininin esrarengiz dokusuyla birleşiyor ve ardından paçuli ve vetiverin bağımlılık yaratan kokusu sizi sarmalıyor.

Bvlgari Man Wood Essence

Üst notadaki turunçgil ve kişniş esansı, orta notada narenciye ve baharat ile buluşuyor ve alt notada selvi ağacı ve vetiver ile birleşiyor. Bvlgari Man Wood Essence, size doğanın verdiği huzur hissini yaşatarak şehrin koşuşturmasından uzaklaşmanızı sağlıyor.

Cemre Bosnalı Zeydanlı
Cemre Bosnalı Zeydanlı Tüm Yazıları