preloader

Netflix'in Mayıs Programı

21.04.2021
Netflix'in Mayıs Programı

Yazı Boyutu:

Netflix'te Mayıs ayında yayına girecek dizi ve filmleri keşfedin!

Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi, Selena: The Series – 4 Mayıs

Meksika kökenli ABD'li şarkıcı Selena Quintanilla-Pérez'in şöhret basamaklarını tırmanışını ve hayat hikayesini konu alan dizi ikinci sezonuyla hayranlarla yeniden bir araya gelecek. Selena’nın hayatına dair bilinmeyenlerinden bahsedildiği dizide, ailesi, kariyeri ve kendi hayatı için etkili olan seçimlere yer veriliyor.

Sam'in Oğulları: Şeytani Tarikatın İzinde, The Sons of Sam: A Descent Into Darkness – 5 Mayıs

1970'li yılların sonunda gündemi sarsan ve cinayetlerin satanist bir tarikatla ilişkili olarak gerçekleştiğine inanan gazeteci Maury Terry'nin takip ettiği adeta takıntı haline getirdiği ürpertici olayları ortaya çıkaran "Sam'in Oğulları" 4 bölümden oluşan bir mini dizi şeklinde yayımlanacak.

Ve Yarın Tüm Dünya, And Tomorrow the Entire World – 6 Mayıs

Anarşist bir gruba katılan hukuk fakültesi öğrencisinin başından geçenlere odaklanan filmin oyuncu kadrosunda Mala Emde, Noah Saavedra, Tonio Schneider gibi isimler yer alıyor.

{772112}

Yol Yorgunu, Milestone – 7 Mayıs

Suvinder Vicky ve Lakshvir Saran'ın başrollerinde oynadığı film, yollarda 500.000 km yi devirmiş deneyimli bir kamyoncunun genç bir şoförü eğitmesi sırasında yaşadıklarını işliyor. Ancak bu eğitimi verirken yaşadığı trajedinin etkisi hala sürüyor.

Jupiter's Legacy – 7 Mayıs

Netflix, Jupiter's Legacy dizisiyle bizlere yeni bir süper kahraman içeriği sunuyor.

Canavar Harmon, Monster – 7 Mayıs

Cinayetle sonuçlanan bir soygunun zanlısı olması nedeniyle yargılanan bir gencin, onu çoktan yargılamış olan adalet sistemine karşı masumiyetini ve dürüstlüğünü kanıtlamaya çalıştığı filmde Kelvin Harrison Jr., Jennifer Hudson gibi isimler yer alıyor.

{772175}

Oksijen, Oxygen – 12 Mayıs

Fransız yapımı bir bilim kurgu ve gerilim olan filmin yönetmen koltuğunda Alexandre Aja oturuyor.

The Upshaws – 12 Mayıs

Komedi dizi The Upshaws, işçi sınıfından siyahi bir ailenin gündelik hayatını ve bütün olumsuzluklara karşı daha iyi bir hayatı ve daha iyi bir aile olmayı kafaya koymuş ailenin, bunlar için verdikleri mücadeleyi anlatıyor.

Ferry – 14 Mayıs

Uyuşturucu baronu Ferry Bouman'ın esrarengiz maceralarını işeleyen yapımda Frank Lammers ve Elise Schaap başrollerde.

Penceredeki Kadın, The Woman in the Window – 14 Mayıs

Gary Oldman ve Anthony Mackie gibi önemli Hollywood yıldızlarının kadrosunda yer aldığı film, agorafobisi nedeniyle evden dışarı çıkamayan bir psikoloğun sokağın karşısındaki komşularını gözetlerken bir suça tanık olduklarını anlatıyor.

{773706}

Baggio: İlahi At Kuyruğu, The Divine Ponytail – 26 Mayıs

Futbol efsanelerinden Roberto Baggio'nun kariyerini anlatan film futbol tutkunlarına vakit geçirmek için iyi bir alternatif sunuyor.

The Kominsky Method – 28 Mayıs

Dizide, oyuncu koçu olan Sandy Kominsky ve en yakın dostu Norman Newlander yaşlılık yollarında ilerlerken birbirlerinin hayatında kahkahanın eksik olmamasını sağlar. Michael Douglas, Alan Arkin, Sarah Baker gibi isimlerin yer aldığı sevilen dizinin yeni sezonu mayısta izleyenleriyle buluşacak.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları