preloader

Merakla Beklenen Dizi “Saklı” BluTV' de

29.11.2021
Merakla Beklenen Dizi “Saklı” BluTV' de

Yazı Boyutu:

Dünyada milyonlarca defa izlenen Altın Küre Ödüllü ‘The Affair’ dizisinin adaptasyonu olan BluTV özel yapımı “Saklı”, meraklı bekleyişin ardından yayına başladı.

Orijinal versiyonu Hagai Levy ve Sarah Treem tarafından yaratılan The Affair, yayınlandığı beş sezon boyunca ilgiyle izlenmişti. Bu dizinin adaptasyonuyla “Her hikayenin iki yanı vardır” fikrinden yola çıkan “Saklı” dizisi yayın tarihine kadar yayınlanan cesur videolarıyla da izleyicilerinin merak dozunu yükseltmiş, unutulmayacak bir dizi olacağının sinyallerini vermişti.

İzleyicinin Duygularını Sınayan Bir Kurgu

“Herkesten Saklar, Kendinden Kaçamazsın!” Tutkulu bir yasak ilişkiyi farklı bir bakış açısıyla anlatarak izleyicinin duygularını sınayan Saklı dizisi, iki evli insanın yasak aşkını sıradan bir ihanet hikayesinin ötesine geçerek karakterlerin farklı bakış açıları üzerinden anlatıyor.

Dizideki her bir kişi kendimizden bir şeyler bulabileceğimiz gerçek, samimi ve bizden karakterler olarak ekrana çıkıyor. Hayal ettiği hayata ve başarıya bir türlü ulaşamamış, karısının maddi manevi gücü altında kendine bir konfor alanı yaratmış Ozan. Varlıklı bir ailenin kızı olan güzel, zeki, çalışkan, hem evliliğinin hem de hayatının patronu, Ozan ile evli Beril. Hayatı aile travmaları ile dolu, eski hemşire, özgür ruhlu Aslı, Volkan ile evli. Biraz geleneksel, oldukça güçlü, durgun, çözüm için her yolu deneyecek kadar gözü kara ve Aslı’ya hala çok aşık Volkan.

Merakla Beklenen Dizi “Saklı” BluTV' de

Tutkulu bir yasak aşkı gizemli bir cinayet soruşturması etrafında ören “Saklı”, izleyiciyi defalarca ‘gerçek nedir?sorusunun cevabını bulmaya çalışırken jüri koltuğuna oturtuyor. Bu yönüyle, izleyicinin kendisini, karakterlerin yerine koyarak aşkın heyecanını, hayal kırıklıklarını, yarım kalmış hislerimizi hatırlatan, aşkın tıpkı parmak izi gibi ne kadar da kişiye özel olduğunun bir kez daha altını çizen Saklı, izleyicisinin aşka dair bildiklerini yeniden, tekrar tekrar düşünmesine sebep oluyor.

Başrollerini Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar’ın paylaştığı diziye Zuhal Olcay, Nur Sürer, Yekta Kopan, Erdal Küçükkömürcü, Janset, Emre Karayel gibi değerli oyuncular eşlik ediyor. Dizinin yönetmen ve senarist koltuğunda Deniz Akçay otururken, ikinci yönetmenliği Can Teker, görüntü yönetmenliğini Ahmet Bayer yapımını ise MAY Productions üstleniyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları