preloader

La Mer ve She's Mercedes OGGUSTO Ev Sahipliğinde Bir Araya Geldi

06.10.2021
La Mer ve She's Mercedes OGGUSTO Ev Sahipliğinde Bir Araya Geldi

Yazı Boyutu:

OGGUSTO olarak gücünü denizden alan cilt bakım markası La Mer, Mercedes-Benz’in esin kaynağı kadınlara adanan platformu She’s Mercedes ile birlikte ilham verici bir etkinliğe imza attık.

Lüks cilt bakım markası La Mer, denizin iyileştirici gücünden aldığı ilhamı, Mercedes-Benz’in hayallerinin peşinden giden kadınlarla bu hayalleri gerçeğe dönüştürmüş kadınları bir araya getiren platformu She’s Mercedes’in bakış açısıyla birleştirdiği bir etkinlik gerçekleştirdik. 4 Ekim Pazartesi günü Six Senses Kocataş Mansions’ta kurucumuz Özlem Güsar’ın açılış konuşmasıyla başlayan etkinlikte; inovasyon, sürdürülebilirlik, deneyim ve iyi yaşam temaları çevresinde ilham verici konuşmalar gerçekleştirildi. Etkinliğe katılanlar arasında Siren Ertan, Sevil Dolmacı, Füsun Kuran, İpek Develi, Melis Özer, Nilay Yalçınkaya ve Ece Zaim gibi isimler bulunuyordu.

La Mer ve She's Mercedes OGGUSTO Ev Sahipliğinde Bir Araya Geldi

Alanlarında gerek inovatif yaklaşımları gerekse öncü konumlarıyla ortak paydada buluşan La Mer ve Mercedes-Benz, değişen dünyada sahiplendiği misyonların altını çizdi. Etkinlikte ayrıca La Mer ve Mercedes-Benz’in inovasyon, sürdürülebilirlik, deneyim ve iyi yaşama dair projeleri ve marka değerleri de konuşuldu. Kadınlar arasında kolektif güce dayalı yepyeni bir diyalog ortamı yaratmayı amaçlayan She’s Mercedes ve La Mer, gerçekleşen etkinlik ile en iyiyi hedefleyen kadınların birbirlerine cesaret ve güç vermesini amaçlıyor.

La Mer ve She's Mercedes OGGUSTO Ev Sahipliğinde Bir Araya Geldi

La Mer, dünya yüzeyinin %71’ini ve dünya biyosferinin %90’ını kaplayan deniz habitatlarının korunmasında aktif bir sorumluluk üstleniyor ve La Mer Blue Heart Oceans Fund aracılığıyla okyanusları koruma projelerini destekliyor. İkonik Crème de la Mer’in mirasının temelini oluşturan deniz yosunlarından yola çıkan La Mer’in hikâyesi, inovasyon ve sürdürülebilirliğin kesişim noktasında yer alıyor.

She’s Mercedes ise sadece bir sosyal topluluk olmaktan ziyade ortak bakış açısından doğan bir anlayış biçimi sunmayı amaçlıyor. Etkinliklerinde başarılı ve vizyoner kadınları bir araya getiren She’s Mercedes, ilham veren zihinlerin gücünün mükemmelliğe katkıda bulunacağına olan inançla kadınların cesaretlenmesini desteklemeye devam ediyor.

Begüm Özer

Bianca Somer

Burcu Hanif

Ece Şirin

Daphne Behar

Füsun Kuran

İpek Develi

İpek Ersavaş

Meriç Küçük

Meral Yazıcı

Narod Çetinkaya

Nazlı Yazıcı Sert

Sevil Dolmacı

Melodi Elbirliler

Zehra Öney

Yöntem Sunar

Siren Ertan

Aslı Cüreklibatur

Nilay Yalçınkaya

Zeynephan Gemicioğlu

Şebnem Çapa

{774372}

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları