preloader

İllüzyon Müzesi İstanbul'da Kapılarını Açtı

26.07.2019
İllüzyon Müzesi İstanbul'da Kapılarını Açtı

Yazı Boyutu:

İllüzyonların etkileyici dünyası Museum of Illusions – İllüzyon Müzesi İstanbul hakkında tüm detayları öğrenin.

Dünya’da büyük ilgi gören ve açıldığı her yerde şehrin öncü markalarından biri haline gelen Museum of Illusions – İllüzyon Müzesi, İstiklal Caddesi Narmanlı Han’da kapılarını açtı. 2015 yılında Zagreb’de ilk müzenin açılmasının ardından 4 yıl içinde Hamburg, New York, Atina gibi 15 farklı dünya şehrinde müze deneyiminden fazlasını sunmaya devam eden Museum of Illusions – İllüzyon Müzesi, 16. lokasyonu İstanbul’u etkileyici illüzyonlarla buluşturmaya hazır.

Museum of Illuions İstanbul – İllüzyon Müzesi İstanbul’un da bünyesinde yer aldığı Enthoosia Grup’un kurucuları Sakis Tanimanidis ve Miltos Kambourides, cemiyet hayatından isimler ve yurt dışından davetlilerin katıldığı geceyle kapılarını açan Museum of Illusions İstanbul – İllüzyon Müzesi İstanbul, bambaşka bir deneyim ve unutulmaz anlar yaşamak isteyen ziyaretçilerini bekliyor.

İllüzyon Müzesi İstanbul'da Kapılarını Açtı

{772177}

Museum of Illusions İstanbul – İllüzyon Müzesi İstanbul kolay ulaşımı ile her yaştan ziyaretçiye hiç yaşamadıkları bambaşka bir müze deneyimi yaşatıyor. Sessiz müzelerin aksine Museum of Illusions İstanbul – İllüzyon Müzesi İstanbul’da koşabilir, bağırabilir, dilediğinizce eğlenebilir ve her anınızı fotoğraflayarak ölümsüzleştirebilirsiniz. Müzede yer alan Infinity Room, Tepetaklak Ev, Ames Odası, Vortex Tüneli ve daha birçok illüzyonunu deneyimleme şansı yakalayabilirsiniz.

İllüzyon Müzesi İstanbul'da Kapılarını Açtı

İllüzyon Müzesi Bilet Fiyatları:

Yetişkin: 49 TL
Çocuk (5 – 18 yaş): 35 TL
0-4 yaş: ücretsiz
Öğrenci: 35 TL
65 yaş ve üstü: 35 TL
Aile Paketi: 130 TL*

*2 yetişkin – 2 çocuk veya 1 yetişkin – 3 çocuk

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları