preloader

Bobbi Brown’dan Düğün Makyajı Önerileri

08.11.2018
Bobbi Brown’dan Düğün Makyajı Önerileri

Yazı Boyutu:

Bobbi Brown’un gelin makyajı önerilerini adım adım inceleyin.

ADIM 1 :

Makyajınıza doğru nemlendirici ile mükemmel bir baz hazırlayarak başlayıp cildinizi hazırlayın.

Bobbi Brown’dan Düğün Makyajı ÖnerileriADIM 2:

Aydınlık göz bölgesi ve renk eşitsizliğini yok etmek için corrector; ardından koyu halkaları aydınlatmak için concealer kullanın. Dayanıklı ve daha pürüzsüz bir görünüm için sheer powder ile sabitleyin.

{771057}

ADIM 3:

Cilt tonunuzu fotojenik bir fondöten ile eşitleyin; fotoğraflarda solgun bir görüntü yaratabileceğinden SPF içerikli formüllerden uzak durmanızı öneririz.

ADIM 4:

Dayanıklı bir fondöten için tüm yüzünüze en son corrector powder uygulayın; bir puf kullanın ve en son powder brush ile fazlalığı yüzünüzden atın.

{771018}

ADIM 5:

Cildinize renk vermek için ve resimlerde yorgun çıkmanızı önleyecek bronzing powder kullanabilirsiniz. Yüzünüze, boynunuza ve göğüs bölgenize uygulayarak kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz.

ADIM 6:

Uzun süre kalıcı yanaklara iki allık ile ulaşabilirsiniz; Yanaklarınızla aynı tonda doğal bir renk ve daha parlak bir “pop” ton ile üzerinden geçin. Güzel bir parıltı için, elmacık kemiklerinize highlighter uygulayın.

Bobbi Brown’dan Düğün Makyajı Önerileri

{771252}

ADIM 7:

Güzel ve zamansız pembe, gül ve berry dudak renklerini kullanmayı tercih edin. Bej ve çıplak dudak renklerinden uzak durun çünkü fotoğraflarda solgun bir görüntü oluşturabilirler.

{771214}

ADIM 8:

Belirgin kaşlar ile gözlerinizi ortaya çıkarın. Doğal bir görünüm için toz bir far veya kaş kalemi kullanın. Daha güçlü bir bakış için, bir brow gel kullanabilirsiniz. Kaş kemiğini, cilt tonunuzdan daha açık bir far tonu ile aydınlatın.

ADIM 9:

Klasik ve modern gözler: açık ton bir baz, orta ton bir far, aydınlık görüntü için ışıltılı bir ton ve göz çizgisi için koyu bir far; Göz yaşartıcı bir görünüm için uzun ömürlü formüller seçin. Kirpiklerinizin topaklanmaması için waterproof rimel formüllerini tercih edin.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları