preloader

Lüksün Gerçek İnci Zarafetiyle Buluşması

07.12.2021
Lüksün Gerçek İnci Zarafetiyle Buluşması

Yazı Boyutu:

Tarihi 17. yüzyıla dayanan; lüks ve asaletin İstanbul’daki en önemli temsilcilerinden Çırağan Sarayı’nın görkemli ihtişamını Karaca ile sofralarınıza taşıyın.

Saraylara layık bir sofra için ihtiyacınız olan en temel iki şey nedir? İlk olarak ilhamınızı besleyecek lüks ve asalet timsali, benzersiz, gerçek bir saray! İkincisi ise o sarayın ambiyansını, ruhunu, sahip olduğu çizgiyi mükemmel şekilde taşıyan sofra unsurları… İşte tüm bunlar; lüks ve asaletin görkemli bir ihtişamda birleştiği, tarihi 17. yüzyıla dayanan Çırağan Sarayı ile Türkiye’nin önemli değerlerini özel koleksiyonlarına taşıyan Karaca’nın güçlerini birleştirmesiyle hayat buldu. Bu gücün birleşimiyle de ortaya saraylara layık görkemli ve zarif sofralar çıktı.

Gerçek incileri sofralara taşıyan dünyadaki ilk Türk marka Karaca ile özel bir koleksiyona imza atan Çırağan Palace Shop, sofralarını gerçek inci zarafeti ve Çırağan Sarayı görkemiyle taçlandırmak isteyenleri bekliyor.

İhtişamla Birleşen Güçler: Karaca x Çırağan Palace Koleksiyonu

Lüksün Gerçek İnci Zarafetiyle Buluşması

İhtişamlı bir işbirliğinden doğan bu sofra koleksiyonu, Çırağan Sarayı’nın online alışveriş sitesi Çırağan Palace Shop’un logosunda yer alan, Osmanlı sanatında iz bırakmış figürlerden biri olan tavus kuşu ve kanatlarıyla tarihin en önemli motiflerinden biri olan lale motifinden ilham alınarak gerçek incilerle üretildi.

Böylelikle, önemli değerleri gelecek nesillere ve dünyanın farklı noktalarına taşımak amacıyla ayrıcalıklı işbirlikleri gerçekleştiren Karaca, Çırağan Sarayı ile uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştığı bu özel koleksiyonunu artık saraylara layık şık sofralar kurmak isteyenlere sunmuş bulunuyor. İhtişamını asırlar boyu koruyan tavus kuşu ve zarafeti ile göz kamaştıran gerçek incilerin bir araya geldiği bu seçkin koleksiyonda 2 kişilik Türk kahvesi fincanı ve çay fincanı, 6 kişilik pasta tabağı ve 6 kişilik çay seti yer alıyor.

Lüksün Gerçek İnci Zarafetiyle Buluşması

Saray şıklığını sofralarına taşımak ve çay-kahve keyfini saraylara layık bir sofrada yapmak için koleksiyonun eşsiz parçalarını keşfedin.

Lüksün Gerçek İnci Zarafetiyle Buluşması

Ayrıca, Çırağan Sarayı’nın efsanevi 5 çayları da restorana gelen konuklara özel bu lüks koleksiyondan eşsiz parçalarla servis edileceğini belirtelim…

Bu içerik Karaca sponsorluğunda hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları