preloader

Islak ve Kuru Robot Süpürge ile Tanışın

07.09.2023
Islak ve Kuru Robot Süpürge ile Tanışın

Yazı Boyutu:

Hızlı ve pratik kullanım sağlayan Philips Robot Süpürge 7000 serisi hem süpürme hem de silme özelliği ile mükemmel sonuç veriyor.

Ev temizliğinde yeni bir dönem başlatan robot süpürgeler Philips Robot Süpürge 7000 Serisi ile bir adım daha öne geçiyor. Hem büyük kirleri toplayan yüksek emiş gücü hem de en köşe noktalara ulaşan LİDAR navigasyon teknolojisi sayesinde evinizde yorulmadan kusursuz temizliğin keyfini mümkün kılan robot süpürge serisi evin dakikalar içerisinde tertemiz olmasını sağlıyor.

Philps Robot Süpürge 7000’in Özellikleri

Islak ve Kuru Robot Süpürge ile Tanışın
  • Philips Robot Süpürgeler, üstün Lidar 360 navigasyon teknolojisi sayesinde yerdeki en küçük engelleri bile algılıyor. Bu sayede ev ne kadar dağınık olursa olsun robot hiç takılmadan ve bir yere sıkışmadan temizliğe devam edebilme özelliğine sahip.
  • Titreşimli mopu sayesinde ıslak ve kuru temizlik özelliğini robot süpürgede başarılı bir şekilde kullanan Philips Robot Süpürge, en ince tozlara bile ulaşıp, tek seferde silip süpürerek maksimum temizliği sağlıyor.
  • LİDAR teknolojisi ile 360 derece lazer navigasyonu sayesinde evinizde en verimli rotayı çıkartıyor, hiçbir yeri pas geçmeden derinlemesine temizliğine devam ediyor.
Islak ve Kuru Robot Süpürge ile Tanışın

Evde belirlenen alanı hızlı ve mükemmelce süpüren Philips Robot Süpürge 7000, siz günün yorgunluğunu atarken zahmetsiz bir temizlik sağlıyor. En ince tozlardan en büyük kirlere kadar her şeyi temizlemesi sayesinde aileler, evcil hayvanlar ve misafirler için daha konforlu ve temiz bir alan yaratıyor. İnce tozların zeminden alınması içinse Philips HomeRun Robot süpürge 7000 titreşimli mopu ile ıslak ve kuru temizlik yaparak silme ve süpürme işini tek seferde bitiriyor ve tek seferde zeminde toz bırakmayan temizlik imkanı veriyor. İleri teknoloji yön bulma yeteneği ile loş ışıklı ortamlarda bile çalışır. Böylece, küçük nesneleri algılama özelliğiyle oyuncak, ayakkabı gibi hiçbir nesneye takılmadan evin tüm köşelerine ulaşan limitsiz ve kesintisiz temizliği sağlıyor.

Islak ve Kuru Robot Süpürge ile Tanışın

Üç Etkili Özelliğiyle Gelen Zahmetsiz Temizlik Fırsatı

1

3D ToF sensörleri ve ön tampondaki 8 adet ToF sensörü ile yanındaki ve önündeki küçük nesneleri sürekli olarak algılar, çarpmadan ilerleyerek kendisini sıkışılacak durumlardan ve yerlerden kaçınır. Sensörler loş ışıklı ortamlarda bile çalışır; böylece evde değilken ışıkları açık tutmanız gerekmez.

2

5000PA yüksek emiş gücü ile hem büyük hem ince tozları toplar. Islak ve kuru temizliği tek seferde yapabildiği için tek başına süpürme işlemine kıyasla daha üstün bir temizlik sağlar.

3

Maksimum zemin temizliğini hedefleyerek en verimli rotayı çizer. LİDAR teknolojisi sayesinde evinizde temizlenmemiş bir nokta kalmayacağının garantisini verir.

Islak ve Kuru Robot Süpürge ile Tanışın

Derinlemesine Zahmetsiz Temizlik Yaparken Şık Tasarımı ile Evin Baş Köşesinde

Philips Robot Süpürge 7000, üstün teknolojisi ve derinlemesine temizliğin yanında, akıllı ve şık tasarımı ile evlerinizde yerini almaya hazır. Kolay kullanımı ile uygulamadan rahatça kontrol edebileceğiniz 7000 Serisi Islak ve Kuru Robot Süpürge, HomeRun uygulamasına bağlanarak daima elinizin altında kontrol edilecek şekilde bulunuyor.

Islak ve Kuru Robot Süpürge ile Tanışın

Ayrıca, Philips Robot Süpürge 7000, evin dekoruna uyum sağlayacak şekilde Koyu Siyah ile İpek Beyaz olmak üzere iki tasarıma sahip. Robot ve Otomatik Boşaltma istasyonu, bakımı kolay, su geçirmez malzemeyle kaplanarak evinizin dekoruna uyum sağlayacak birinci sınıf kaplamaya sahip yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş. 5200 mAh Uzun ömürlü pil kapasitesi ve 180 dakikaya kadar ulaşan çalışma süresiyle gün içinde temizliği bitirerek evin her noktasını temizliyor.

*Bu içerik Philips Ev Aletleri sponsorluğunda gerçekleşmiştir.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları