• Arama

Well-Being Tutkunları İçin Hediye Önerileri

Well-being tutkunu sevdikeriniz için alabileceğiniz en güzel hediye seçeneklerini bir araya getirdik. 

“İyi yaşam” felsefeni benimseyen sevdiklerinizi mutlu etmenin en iyi yolu, bir şekilde hayatlarına dokunan hediyeler almak… Sizin için seçtiğimiz en iyi well-being hediyelerine göz atın!

Aromaterapi Workshop’u

Satın Al

Ruh, beden ve zihin dengesi için önemli olan aromaterapiyi günlük hayatın içerisinde nasıl uygulayacağını pratikle anlatan workshop’lar, well-being tutkunları için eşsiz bir hediye niteliğinde. Homemade Aromaterapi’nin 4 saat süren çeşitli workshop’larına göz atabilirsiniz!

Rahat ve şık bir tayt

Spor yaparken hem şık hem de konforlu olmak bir kadın için son derece önemli. Birkaç sezondur son derece trend olan parlak taytlar, güzel bir hediye seçeneği. Deux Beaute’nin renkli, rahat ve şık taytları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Oysho’nun bu sezonki yoga koleksiyonu da çok güzel! Rengarenk taytlar arasından, hediye acalacğınız kişinin stiline uygun bir parça bulabilirsiniz.

Mis kokulu bir mum

 

Mumlar, evin havasını anında değiştiren dekorasyon ürünlerinden. Well-being tutkunları için evde mum yakmak ayrı bir zevk. Özellikle evde yoga veya meditasyon yaparken kullanmak için kokulu mumlar iyi bir alternatif. Jo Malone’un ev dekorasyonuna ayrı bir hava veren ve mis gibi kokan mumlarını tercih edebilirsiniz. Ya da Atelier Rebul’un yılbaşı için hazırladığı mum ve koku setlerden alarak, hem ev dekorasyonuna hem de ruha iyi gelen bir hediye verebilirisiniz.

Ametist kristal su şişesi

Son dönemlerde trend olan kristalli su şişeleri, suyun bedende yarattığı faydayı bir üst seviyeye taşıyor. Her farklı kristal, titreşimin yarattığı frekans ile suya iyileştirici ve sağlıklı özellikler katıyor. Zihni negatif düşüncelerden arındırarak sakinleştirdiğine inanılan kristal taşlı su şişelerinden hediye edebilirsiniz.

Kokusuyla sakinleştiren bir tütsü

Rahatlatıcı kokularıyla mekanların havasını anında değiştiren tütsüleri, şık bir tütsü tabağıyla beraber hediye edebilirsiniz. Tütsü seçenekleri arasından en iyisi Palo Santo. Bu tütsüsü bedeni ve bulunduğu mekandaki düşük frekanslı enerjiyi temizler. Yatıştırıcı, arındırıcı ve iyileştirici gücüyle bedeni canlandırır. Palo Santo’yu paket halinde Prana Vibes’tan satın alabilirsiniz.

Deseniyle fark yaratan bir mat

Yoga ve pilates yapan well-being tutkunları için şık bir mat mükemmel bir hediye alternatifi! Desenin güzel olmasının yanı sıra matın dokusu da çok önemli. Deseniyle fark yaratan ve kaymayan matlar için Seeka Yoga’nın mat seçeneklerine bakabilirsiniz. 

Çay paketi

Satın Al

Sağlıklı beslenmenin önemli bir parçası olan bitki çayları, Melez Tea ile havalı bir hale bürünüyor. Çay Kokteyl Paketleri’nin içerisinde 2 çeşit bitki çayı, paslanmaz çelik shaker, tarif kartı, demleme kılavuzu bulunuyor. Sağlıklı yaşam tutkunları bu hediyeye bayılacak!

Seramik buhurdan

Rahatlatıcı ucucu yağların kullanım alanı oldukça geniş. Uyku öncesi yastığa damlatılabilir, bileklere birkaç damla damlatılabilir ve buhurdanın içine damlatılarak ortamı güzel bir koku ile sarabilirsiniz. Üstteki hazne su ve yağ ile doldurulup mum ile ısıtıldığı için buhurdanlığın yanında tealight mum da hediye edebilirsiniz.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.