• Arama

Harley Davidson İlk Elektrikli Motorunu Tanıttı

Harley Davidson ilk elektrikli motorsikleti Livewire modelini tanıttı.

Efsanevi motosiklet markası Harley Davidson’un uzun zamandır beklenen ilk elektrikli motosikleti Livewire, Las Vegas’da düzenlenen Tüketici Elektroniği Showu’nda (CES) görücüye çıktı.

Prototipi ilk defa 2014 yılında tanıtılan LiveWire, teknik detayları tam olarak açıklanmasa da, inanılmaz bir ivmelenme sağlayan yüksek voltajlı pili ile 100 km/h hıza sadece 3,5 saniyede ulaşabilmekte. Tam dolu bir batarya ile yaklaşık 180 km menzile sahip bu motor anodize metal görünümlü dokulu çok özel üç farklı boya rengi ile sunulacak. Yedi sürüş moduna sahip aracın navigasyon, müzik, bluetooth bağlantısı ve daha fazlası için ayarlanabilir renkli bir dokunmatik ekranı olacak.

Önümüzdeki Ağustos ayında piyasalarda görülmesi beklenen bu elektrikli motorda harekete geçmek için tek yapılması gereken bileğinizi döndürmek ve gaza basmak, zira debriyaj ve vites geçişi yok.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.