preloader

Seyahat Tutkunları İçin Kaçırılmayacak Ayrıcalık: Maximiles Black

22.12.2023
Seyahat Tutkunları İçin Kaçırılmayacak Ayrıcalık: Maximiles Black

Yazı Boyutu:

Harcadıkça kazandıran ve ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açarak alışverişin keyfini çıkarmanızı sağlayan Maximiles Black’in avantajlarını keşfedin.

Günümüzde alışveriş yapmak sadece ihtiyaçlarımızı karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda bize birçok avantaj sunma potansiyeline sahip. Bu avantajlardan birini keşfetmek istiyorsanız, Maximiles Black tam size göre bir program olabilir.

Maximiles Black ile yapacağınız alışverişlerden, varlık birikiminize göre artan oranlarda yüksek MaxiMil kazanabilir, size özel ayrıcalıkların keyfini yaşayabilirsiniz. Karmaşık mil hesaplarıyla uğraştırmadan, tüm alışverişlerinizde MaxiMil kazandırarak kolayca uçmanızı sağlayan Maximiles Black, sahip olduğu Maximum özellikleri ile puan, taksit ve indirim fırsatlarından da yararlanmanızı sağlıyor.

Yolculuklarda Özgürlüğün ve Kazancın Keyfi

Seyahat tutkunları için, dünyanın farklı köşelerini keşfetmek artık sadece birkaç tık uzağınızda. Teknolojinin sunduğu avantajlar sayesinde, hayalinizdeki destinasyonlara ulaşmak ve dünya üzerindeki çeşitliliği keşfetmek daha da kolay hale geldi. Seyahat etmek sadece yeni yerler görmek değil, aynı zamanda farklı kültürleri deneyimlemek, yeni lezzetleri tatmak ve unutulmaz anılar biriktirmek demektir. Bu noktada, Maximiles Black programı seyahat tutkunlarına özel bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Seyahat Tutkunları İçin Kaçırılmayacak Ayrıcalık: Maximiles Black

Maximiles Black ile herhangi bir bölge ve yolcu kotası olmadan, sabit mil tutarlarına ulaşmak zorunda kalmadan dilediğiniz yurt içi ve yurt dışı uçak biletini, fiyatı kadar MaxiMil ile alabilirsiniz. Maximiles Black ile pazarlamatatili web sitesi üzerinden dilediğiniz yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonunu MaxiMillerinizi birebir değerde kullanarak yaptırabilirsiniz. MaxiMillerinizin yanı sıra Maximum üye işyerlerinde Maximiles Black‘inizle yaptığınız alışverişlerden kazandığınız MaxiPuanları birebir değerde MaxiMile çevirerek otel rezervasyonlarınızda kullanabilirsiniz.

Seyahat Tutkunları İçin Kaçırılmayacak Ayrıcalık: Maximiles Black

İstediğiniz uçak biletini almanız veya otel rezervasyonu yaptırmanız için MaxiMillerinizin yeterli olmadığı durumlarda hiçbir ek ücret ödemeden Avans MaxiMil kullanarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz, Maximiles Black’inizde birikmiş MaxiMil’iniz olmasa dahi, kart limitiniz dahilinde işlem tutarı kadar Avans MaxiMil kullanabilirsiniz. Ayrıca Maximiles uçuş programını zenginleştiren MaxiMil transferi uygulaması ile biriktirdiğiniz MaxiMilleri aile üyelerinize, yakınlarınıza ve arkadaşlarınıza İşCep üzerinden ücretsiz olarak transfer edebilirsiniz.

Lüks ve Konfor Alanlarında Ayrıcalıklar

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda uçuşunuzu beklerken Plaza Premium Lounge’larının kalabalıktan ve stresten uzak, görülmeye değer apron manzaralı oturma alanlarında dinlenebilir, yiyecek-içecek ikramlarının keyfini çıkarabilir, ücretsiz wi-fi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Plaza Premium Lounge Bosphorus (dış hatlar terminali) ve Plaza Premium Lounge (iç hatlar terminali) hizmeti Maximiles Black’lilere özel %50 indirimle sunulmaktadır.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yapacağınız seyahatlerde ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmetinden faydalanarak zaman kazanabilir ve stresten uzaklaşabilirsiniz. Kazandığınız zamanı dilediğiniz gibi kullanıp seyahat deneyiminizi kolaylaştırabilirsiniz. ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmeti Maximiles Black’lilere özel %50 indirimle sunulmaktadır.

İndirim Fırsatları Sizinle

Seyahat etmek, yeni yerler keşfetmek ve lezzetli yemeklerin tadını çıkarmak, yaşamımıza renk katan deneyimlerin sadece birkaçı. Bu deneyimlerin keyfini çıkarırken, aynı zamanda harcamalarımızda avantaj elde etmek de bir o kadar önemli. İşte tam da bu noktada, MaxiMiles Black ile alışverişinizi ve harcamalarınızı kazanca dönüştürebilirsiniz.

Seyahat Tutkunları İçin Kaçırılmayacak Ayrıcalık: Maximiles Black

Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 25.000 TL ve üzeri otel ve konaklama ödemelerinizde %5 indirim, 2.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 4.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %20 indirim, 200 TL ve üzeri havalimanı otoparkı dahil otopark ödemelerinizde ise %50 indirim ayrıcalığı kazanırsınız.

Henüz Maximiles Black’le tanışmadıysanız hemen İşCep’ten kolayca başvurabilirsiniz. Üstelik İşCep’ten başvururken dijital kullanım tercih ederek, onaylanan kartınızı cep telefonunuzdan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

*Bu içerik Türkiye İş Bankası iş birliğinde hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları