preloader

TEFAF New York Sonbahar 2018

TEFAF New York Sonbahar 2018

Yazı Boyutu:

Dünyanın en önemli sanat ve antika fuarı TEFAF, 27 Ekim’de New York’ta başlıyor.

Dünyanın en hareketli sanat etkinliği TEFAF Fuarı, sınırlarını ve kapsamını Maastricht’in dışına doğru genişleterek aracılarla, koleksiyonerlerle, küratörlerle, tasarımcılarla ve sanat-antika hayranlarıyla okyanusaşırı bir buluşma gerçekleştirmek üzere New York’a uzanıyor. Bu yıl üçüncü edisyonu gerçekleştirilecek olan TEFAF New York Sonbahar, 27-31 Ekim tarihleri arasında kapılarını açıyor.

TEFAF New York Sonbahar 2018

Antikiteden 1920’lere güzel sanatlara ve dekoratif sanatlara odaklanan TEFAF New York Sonbahar 2018, tarihi Park Avenue Armory ev sahipliğindeki Manhattan’daki özel konumunda dünyanın önde gelen sanat aracılarını küratörlerle ve koleksiyonerlerle buluşturuyor.

{771029}

Galerie Cybele, Benjamin Proust Fine Art Ltd, Sebastian Izzard LLC gibi 10 tanesi yeni 93 uluslararası katılımcının yer alacağı fuarın öne çıkan isimleri arasında Aardewerk Antiquair Juwelier, Ariadne Galleries, Galerie Chenel, Alberto Di Castro, Peter Finer, French & Company, Littleton & Hennessy Asian ArtTalabardon & Gautier ve Wartski yer alıyor.

TEFAF New York Sonbahar 2018

Hem sunum hem de dinamik programı ve eşsiz iş birlikleri ile zengin bir küratörlük deneyimi sunan fuar, bu anlamda geleneksel örneklerinin çok ötesinde bir sergi olma özelliği taşıyor.

Zeynep Özar Berksü
Zeynep Özar Berksü Tüm Yazıları