preloader

Küba Sokakları Karaköy’e Geliyor

26.03.2018
Küba Sokakları Karaköy’e Geliyor

Yazı Boyutu:

Türk – Küba İş Konseyi, Karayipler’in en fazla merak edilen ülkesinde dört yıl boyunca günlük hayattan çekilen fotoğraflardan oluşan ‘Küba, 2013-2016 Fotoğraf Sergisi’ düzenliyor. Global Karaköy’de gerçekleşecek sergide Fotoğraf Gezginleri Grubu üyelerinin 97 fotoğrafı yer alacak. Sergi, 29 Mart’ta kapılarını açacak ve 4 hafta sürecek. Sergilenen fotoğrafların satışından elde edilen gelir, Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği’ne bağışlanacak.

Küba Sergisi

Meltem Arcak

Küba Sokakları

Selma Cankat

Türk – Küba İş Konseyi Başkanı ve Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kutman, 28 Mart akşamı Küba’nın Ankara Büyükelçisi Luis Alberto Amoros Nunez’in katılımıyla serginin açılışı üzerine iş ve sanat dünyası mensuplarına bir davet verecek. Küba Büyükelçiliği’nin katkılarıyla düzenlenecek davette canlı performans, tadım ve mekan tasarımıyla davetliler, Küba kültürünün bütün dünyada tanınmasını sağlayan öğeleri deneyimleyebilecek.

Küba Sergisi

İpek Özşahin

Cenk Nas

Cenk Nas

{771033}

Açılışta Küba Kültürü Deneyimlenecek

Serginin açılışı üzerine Türk – Küba İş Konseyi Başkanı ve Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kutman, 28 Mart akşamı Küba’nın Ankara Büyükelçisi Luis Alberto Amoros Nunez’in katılımıyla iş ve sanat dünyası mensuplarına bir davet verecek. Karaköy Güzelleştirme ve Koruma Derneği tarafından organize edilecek ve Küba Büyükelçiliği’nin katkılarıyla düzenlenecek davette canlı performans, tadım ve mekan tasarımıyla davetliler, Küba kültürünün bütün dünyada tanınmasını sağlayan öğeleri deneyimleyebilecek.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları