preloader

Zenith’ten Range Rover İçin Özel Model

09.12.2018
Zenith’ten Range Rover İçin Özel Model

Yazı Boyutu:

Saat ve otomobil dünyasının bir araya gelerek yarattığı 200 tane özel üretilmiş olan Zenith Defy Classic Range Rover ile tanışın.

Son üç yıldır Land Rover ile iş birliklerine imza atan Zenith, kreatif ortaklık kapsamında, 2017 yılında ikonik Range Rover ismini onurlandıran Chronomaster El Primero Range Rover Velar modelini tanıttı. “Yeni bir araç, yeni bir saat” felsefesine dayanarak yeni nesil Range Rover Evoque, DEFY Classic koleksiyondan en yeni ZENITH saatiyle tamamlandı.

Zenith’ten Range Rover İçin Özel Model

Simgesel bir tasarımı onurlandıran şık ve sportif bir saat

Yeni Range Rover Evoque, şehir hayatını ve kırsal bölgelere kaçış ruhunu ustaca harmanlamak üzere tasarlandı. İlk bakışta tanınan silüetinin amaca yönelik ve hassas bir evrimden geçmesiyle, orijinal modelin lüks cazibesi geliştirilmiş oldu. Basitliğe odaklanan indirgeyici bir tasarım yaklaşımıyla üretilen bu en kompakt Range Rover, modern vizyonu ve zamandan bağımsız tasarımıyla Evoque’u tekrar segmentin en üst düzeyinde konumlandırıyor.

“Yeni Range Rover Evoque’un temel bir özelliği Arzulanabilirlik. Yeni Zenith Defy Classic Range Rover modeli, işbirlikçi saat tasarımında kademe atlamayı temsil ediyor.”

– Gerry McGovern, Land Rover Tasarım Müdürü

Zenith’ten Range Rover İçin Özel Model

{88227}

İlgili saat koleksiyonuna yapılan en yeni ekleme olan yeni DEFY Classic Range Rover, karakterli tasarımıyla ayırt edilebiliyor. Bu serinin modern ve görselliği yüksek bir evrimini sunuyor. Tıpkı Range Rover Evoque gibi, güzel orantılanmış 41 milimetrelik kasası, saate kararlı bir üniseks hava veriyor.

Uyum içinde çalışan tasarım ve teknik mühendislik ekipleri tarafından ortaklaşa tasarlanan bu 200 saatlik sınırlı üretim DEFY Classic Range Rover serisi, saatin kendi modernleştirilmiş görünümü ve otomotiv ilhamından gelen belirgin öğelerin bir kombinasyonu niteliğinde. Bunlar arasında, Evoque’un direksiyonu ve koltuklarındaki vurgulardan ilham alınan Arctic Petrol renkte saniye ibresi ve rotor ağırlığı gibi, Birleşik Krallık üretimi aracı anımsatan renk temaları bulunuyor.

“Zenith bir araba olsaydı kesinlikle Range Rover olurdu! Her iki marka da kendi alanında ikon olarak tanınıyor. Her ikisi de aynı değerleri ve karizma, teknik sadelik ve çarpıcı performans gibi bir dizi temel öğeyi paylaşıyor.”

– Julien Tornare, Zenith CEO

Zenith’ten Range Rover İçin Özel Model

Bu sofistike saatin açık kadranı, Evoque jant tasarımından ilham alındı. Premium SUV aracın desenli döşemesi ise saat şeklinde karşımıza çıkan alter egosunun kauçuk kayışını süsleyen motifinde hayat buluyor. Yeni Elite iskeletleştirilmiş mekanizma kullanılan, ZENITH’in Defy Classic koleksiyonuna getirdiği bu ilk yorum; ilham alınmış güçlü bir tasarıma dayanan benzersiz bir cazibeyle ışıldıyor.

{771559}

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları