preloader

Jacob&Co’dan Yaza Özel Model

02.08.2018
Jacob&Co’dan Yaza Özel Model

Yazı Boyutu:

Jacob&Co. Baselworld 2017’de sportif, şık yaşam tarzını yansıtan Epic X Chrono koleksiyonu tanıtmıştı. Bu yıl ise aynı koleksiyon ailesinden yaz modellerini sürpriz olarak; İtalya, Sardunya’nın turkuaz rengi denizine ithafen sundu. Yazın canlılığını yansıtan tasarımı ile birbirinden etkili üç model sınırlı sayıda Summer Edition adı altında üretildi. Modeller, 47 mm çapında iskelet kasası ile güzelliğini gözler önüne seriyor. Üstün mekanizması kronograf fonksiyonuna sahip ve saniye göstergesi saat 9 konumunda yer alıyor. Saat 2 konumunda ise kronografını çalıştıran kırmızı baskı düğmesi bulunuyor.

Epix X Chrono, saat 10 yönünde bulunan kırmızı baskı ile aktive olarak geri sayışı ve döner bezel ile yaratıldı. Mekanizması kendinden kurum ve 48 saat güç rezerv özelliğine sahip. Kasa arkası ise çizilme ve darbelere dayanıklı safir kristal cam ile kaplı. Açık kasa olarak çalışılan mekanizması mavi mineral camdan görülebiliyor. Modelin en büyük ayrıcalığı, yapımında yüksek teknik materyaller kullanılması. Titanyumdan yapıldı ve seramik bezeli bulunuyor ayrıca mavi iç halkaya sahip. Vidalı kurma kolu 200 metreye kadar su direncini koruyor.

{88410}

EC.313.29.PE.LL.G,101 adet limitli; Epic X Chrono Baguet Summer 2018 baget taşlı 2 modeli ise 3’er adet limitli olarak üretildi.

Günay Demirbağ
Günay Demirbağ Tüm Yazıları