preloader

En Çekici Erkek Parfümleri

18.01.2021
En Çekici Erkek Parfümleri

Yazı Boyutu:

En çekici parfümleri listeledik. Mükemmel notalarıyla ardınızda iz bırakacak kokuları inceleyin, favorinizi belirleyin!

Sizin için seçtiğimiz en çekici erkek parfümleri, kokunuzu değiştirmenize neden olacak kadar iddialı… Girdiğiniz her ortamda ardınızda iz bırakacak, imza niteliğindeki en iyi erkek parfümlerini bir araya getirdik.

Tom Ford Yeni Black Orchid Parfum

Black Orchid Parfum, değerli yağların hipnotize edici siyah orkide ve baştan çıkarıcı ylang ylang gibi içeriklerle birleşmesinden doğuyor. İçeriğindeki siyah erik kokuya daha da etkili bir yapı kazandırıyor. Baştan çıkarıcı etki üzerine yoğunlaşmış olan Parfum, altın renkli bir şişe içinde altın gibi zamansız olarak sunuluyor.

Dior Homme Eau de Toilette

İlk olarak 2011 yılında piyasaya çıkan Dior Homme’un Eau de Toilette versiyonu, büyüleyici bir kokuya sahip. Baharatlı ve odunsu kokulardan oluşan parfüm, imza kokunuz olabilir. Maskülen kokusuyla tüm gözleri üzerinize çekecek nitelikte.

Bvlgari Man Wood Essence

Üst notadaki turunçgil ve kişniş esansı, orta notada narenciye ve baharat ile buluşuyor ve alt notada selvi ağacı ve vetiver ile birleşiyor. Bvlgari Man Wood Essence, size doğanın verdiği huzur hissini yaşatarak şehrin koşuşturmasından uzaklaşmanızı sağlıyor.

Celine Haute Parfumeri, Parade

50 yıldan sonra ilk defa parfüm koleksiyonu çıkartan Celine, moda ve güzellik dünyasında büyük ses getirdi. 11 adet Unisex kokuya sahip olan Haute Parfumerie koleksiyonundan Parade favorilerimiz arasında. Maskülen bir kokuya sahip olan parfümün içeriğinde bergamot, portakal çiçeği, vetiver, misk, meşe ve yosun bulunuyor. Eşsiz bir koku arayanlara özel.

Emporio Armani Stronger with You Absolutely

Armani’nin birkaç yıl önce çıkardığı erkek parfümü stronger with You yenilendi ve 2021’de Stronger with You Absolutely olarak tanıtıldı. Alt notasındaki sedir ağacı, vanilya ve kestaneye eklenen lavanta ve rom ile etkisi artan erkek parfümü, kesinlikle bir önceki versiyonuna göre çok daha güçlü etki bırakıyor.

Yves Saint Laurent Y Le Parfum

Lavantayı odunsu notalarla bir araya getiren Yves Saint Laurent’in yeni parfümü Y Le Parfum güçlü karakteri olan kokular seven erkekler için ideal. Alt otalarındaki sedir ve paçuli temeline adaçayı, sardunya, greyfurt eklenmesi de yeni ‘Y Le Parfum’ü çok daha beğenilir kılıyor. Yoğun olduğu kadar taze bir koku da veren Y Le Parfüm, markanın daha önceki tasarımı Y ile kıyaslanınca çok daha güçlü bir iz bırakıyor.

Tiffany & Co Tiffany & Love For Him

https://youtu.be/4rwE7hbX7tg

Satın Al

Aromatik kokuları seviyorsanız almanız gereken parfüm; Tiffany & Love For Him. Üst notasındaki zencefil, mandalina ve kakule,orta notada ardıç ve selvi ile harmanlanıyor. Alt notada ise odunsu bir bitiş yaratan sandal ağacı, vetiver ve sekoya bulunuyor.

Hugo Boss Hugo Man

Hugo Boss, beğenilen erkek parfümlerine bir yenisini daha ekliyor. Çam, lavanta ve yeşil elma kokularıyla hazırlanan Hugo Man, markanın diğer parfümlerinden odunsu kokusuyla ayrılıyor. Hayatı kendi kurallarına göre yaşamak isteyen erkeğin kokusu olarak tanımlanan Hugo Man, markanın ikonik parfüm şişesini taşıyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları