preloader

Mimarlık Yıllığı Sergisi HOM Design Center'da

17.06.2019
Mimarlık Yıllığı Sergisi HOM Design Center'da

Yazı Boyutu:

Mimarlık kültürünün gelişmesi amacıyla düzenlenen “Mimarlık Yıllığı” sergisi, 17 Haziran – 16 Temmuz tarihleri arasında, HOM Design Center ev sahipliğinde izleyicilerle buluşuyor.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen dekorasyon markalarını tek çatı altında toplayan, ev sahipliğini üstlendiği tasarım, mimarlık ve sanat etkinlikleriyle aynı zamanda bir buluşma merkezi olarak konumlanan HOM Design Center, “Mimarlık Yıllığı” sergisine ev sahipliği yapıyor. Arkitera Mimarlık Merkezi iş bbirliğiyle 17 Haziran – 16 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen sergide, son bir yılda Türkiye’de üretilen 70’e yakın proje, tasarım ve dekorasyon meraklılarının beğenisine sunuluyor.

Mimarlık Yıllığı Sergisi HOM Design Center'da

“Mimarlık Yıllığı” sergisi, seçici kurul üyeleri tarafından belirlenen yerli ve yabancı tasarımcıların hayata geçirdikleri 70’e yakın projeyi bir araya getiriyor. HOM Design Center’ın tüm katlarına yayılan sergi, son bir yılda Türkiye’de inşa edilen nitelikli yapılar üzerinden yapılı çevreyi tartışmaya açmayı ve belgelemeyi hedefliyor. Mimari, iç mimari, kentsel tasarım ve peyzaj mimarlığı alanlarındaki üretimleri bir araya getiren sergide, ticaret, eğitim, konut ve kültür projeleri öne çıkıyor. Sergi kapsamında bu yıl ilk kez, seçilen 6 proje özel bir panelde değerlendiriliyor.

Mimarlık Yıllığı Sergisi HOM Design Center'da

Türkiye’de bir önceki yıl içinde hayata geçirilen mimari üretimleri kayıt altına alıp bir kaynak oluşturmak amacını taşıyan sergi, 17 Haziran – 16 Temmuz tarihleri arasında, HOM Design Center’da görülebilir.

{772133}

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları