preloader

Aysu Türkoğlu'nun Başarılarını Kutluyoruz

05.04.2024
Aysu Türkoğlu'nun Başarılarını Kutluyoruz

Yazı Boyutu:

Oceans Seven’ı tamamlamak için hedefindeki kanalları geçmeye devam eden ve başarılarıyla hepimizi gururlandıran Aysu Türkoğlu’nu kutlamak için Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un yenilenen otel binasında keyifli bir öğle yemeğinde buluştuk. Arkasında sayısız insanın olduğunu gösterdiğimiz öğle yemeğinde Aysu Türkoğlu’nu sürprizlerle de şaşırttık.

Geçtiğimiz günler binlerce kilometre ötede, dünyanın bir diğer ucunda başarılarına bir yenisini eklemek ve hedefine bir adım daha yaklaşmak için Cook Boğazı’nda kulaç atan Aysu Türkoğlu için hepimiz nefeslerimizi tuttuk ve adeta biz de onunla birlikte kulaç attık.

Herkes için olağanüstü bir yetenek ve cesaret ikonu olan Aysu Türkoğlu geçiş için yolculuğa çıkmadan önce sponsoru çekildiğini söylemişti. Aysu’nun hiçbir zorluk çekmemesi, sadece yüzmeye odaklanması için birçok isim ve marka bir araya geldi; Aysu’nun yalnız olmadığını gösterdi. OGGUSTO ve TOG Vakfı ile açılan destek kampanyasının ardından Boyner ve adidas Türkiye de Aysu’ya destek oldu.

Kutlama İçin Öğle Yemeğinde Buluşuldu

Aysu Türkoğlu'nun Başarılarını Kutluyoruz

Çırağan Palace Kempinski’deki Akdeniz Restoran’da gerçekleşen öğle yemeğine Aysu Türkoğlu, DenDen 9 adlı tekne ile geldi. Kırmızı-beyaz renkte balon demetiyle, kalabalık bir ekiple karşılanan yüzücü için sürprizler bu kadarla bitmedi.

Yemek öncesinde Özlem Güsar, Aysu Türkoğlu’nun başarılarının ne kadar kıymetli ve ilham verici olduğundan bahsederek herkese ‘hoş geldiniz’ konuşması yaptı. Ardından mikrofonu alan Aysu Türkoğlu duygularını onu desteklemeye gelenlerle paylaştı.

Aysu Türkoğlu’na Kutlama Sürprizi

Aysu Türkoğlu'nun Başarılarını Kutluyoruz

Başarılarını kutlamak için bir araya geldiğimiz Aysu Türkoğlu, onu bekleyen misafirlerle selamlaştıktan sonra otelin lobisine çıkıldı ve sıra onu bekleyen asıl sürprize geldi. 2023 Işıldayanlar Konferası’nda She’s Mercedes için sahnede konuşan Aysu’ya Mercedes’in harika bir sürprizi vardı. Tamamen elektrikli Mercedes-Benz EQA model otomobili, 2024 boyunca Aysu’nun olmak üzere ona teslim edildi.

Aysu Türkoğlu’na Sonsuz Destek

Aysu Türkoğlu'nun Başarılarını Kutluyoruz
Aysu Türkoğlu'nun Başarılarını Kutluyoruz
Aysu Türkoğlu'nun Başarılarını Kutluyoruz

Birlikteliğin gücünü hissetmek ve bilim, sanat, spor konusunda başarılara imza atan hiçbir genç kızımızın Aysu’nun karşılaştığı zorluklarla yüzleşmemesini sağlamak için düzenlediğimiz yemekte sekiz farklı STK başkanı ve farklı sektörlerden kadınlar vardı.

Başarılı genç kadınlarımızın asla yalnız olmadığının, hepimizin destekçi olduğumuzun güçlü bir ifadesi olan yemekte OGGUSTO’nun kurucusu Özlem Güsar, Teknolojide Kadın Derneği ve Wtech Kurucu Başkanı Zehra Öney, UNICEF Türkiye Başkanı İnci Haseki, Yeniden Biz Derneği Başkanı Özlem Yeşildere, Yanındayız Derneği Başkanı Selen Okay Akçalı, Sunucu ve yazar Ece Vahapoğlu, Mastercard Regional CEO Yasemin Bedir, Mercedes-Benz CMO Ezgi Yıldız, Mercedes-Benz Kurumsal İletişim Birim Müdürü Aylin Karalar, Jules & Verne CEO Ayşe Yağcı, Sedefed Başkanı Emine Erdem, TOG Genel Müdürü Ayşe Kırımlı, Kagider Başkanı Esra Bezircioğlu, International Woman Forum Başkanı Çiğdem Ongün, Vestel Genel Müdürü Yardımcısı Osman Badur, Estee Lauder Companies Genel Müdürü Nazlı Altıpat, Boyner Kurumsal İletişim Direktörü Oya Uzun, adidas CMO Güliz Zalma, McCann İstanbul CEO Elifsu Tufan, P&G Corporate Communication Director Nesli Kılıçal yer aldı.

Oceans Seven parkurlarını tamamlayarak adını Guinness Rekorlar Kitabı’na yazdırmak için ilerleyen Aysu Türkoğlu’nun başarılarını ve gelecek planlarını konuştuğumuz röportajımızı okumak için tıklayın.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları