preloader

Babalar Günü Etkinlikleri - 2019

11.06.2019
Babalar Günü Etkinlikleri - 2019

Yazı Boyutu:

Hayattaki en kıymetli varlıklarınızdan babanız ile beraber güzel anılar biriktirebileceğiniz, 2019’un en güzel Babalar Günü etkinliklerine göz atın.

Daily News Restaurant, Brunch

Hillside Etiler’in içinde yer alan, semtin sevilen ve tercih edilen mekanı Daily News; özel bir Babalar Günü brunchı hazırlıyor. 16 Haziran Pazar günü 10:30-15:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan açık büfe düzenindeki Babalar Günü brunch’ında; Daily News’un kendine özgü tatları, samimi dekorasyonu ve sürprizleriyle keyifli bir gün geçirirken, eski İzmir evlerindeki cumbaları andıran balkonlarında açık havanın da keyfine varacaksınız.

Babalar Günü Etkinlikleri - 2019

Big Boyz Festival

Macera ve eğlencenin zirve yapacağı, “büyüklere oyuncaklar” konseptiyle 3.’sü düzenlenecek Big Boyz Festival’de bu yıl, 15 – 16 Haziran tarihlerinde İstanbul Kemer Country Club’da gerçekleşiyor. Festival; araba, motosiklet, spor, eğlence, hava, kara ve denizde kullanılan en heyecan verici araçları 15 bin metrekarelik alanda deneyimleme fırsatı sunuyor. Babanızın ilgi alanına giriyorsa, beraber güzel vakit geçirebileceğiniz bu festivali kaçırmayın.

Babalar Günü Etkinlikleri - 2019

Conrad İstanbul Bosphorus, Kahvaltı

Conrad İstanbul Bosphorus, Babalar Günü’nde babasına özel bir hediye vermek isteyenleri, enfes Boğaz manzaralı terasta serpme kahvaltı keyfine davet ediyor. 16 Haziran Pazar günü 11.00-14.00 saatleri arasında servis edilecek yöresel Türk lezzetlerinden oluşan serpme kahvaltı ile babalar gününe babanıza harika bir başlangıç yaptırabilir; 14-15-16 Haziran tarihlerinde sağlık kulübündeki yıllık ve sezonluk üyeliklerini yüzde 15 indirimle babanıza hediye edebilirsiniz.

Babalar Günü Etkinlikleri - 2019

Ailemle Geziyorum: Boğazda Balığa Çıkıyoruz

Babalar Günü’nde İstanbul Boğazı’nda içinizi açacak bir etkinlik sizi bekliyor, özellikle balıkçılığa ilginiz varsa… Babanızla katılabileceğiniz bu turda profesyonel balıkçılar, hangi balığın kaç metre derinlikte yaşadığını, hangi olta ve hangi yem ile avlandığını anlatıyor ve sonrasında herkes oltalarını denize atıyor. Günün sonunda balık ızgara keyfi var!

{771145}

Pera Müzesi, Sergi ve Atölyeler

Pera Müzesi, kapılarını 16 Haziran’da tüm ziyaretçilere ücretsiz olarak açıyor. Pera Müzesi’nde şu anda sergilenen “Mürekkepten: Çin Güncel Sanatından Yorumlamalar”, “Kesişen Dünyalar: Elçiler ve Ressamlar”, “Anadolu Ağırlık ve Ölçüleri” ve “Kahve Molası: Kütahya Çini ve Seramiklerinde Kahvenin Serüveni” sergilerini gezebilirsiniz. Ayrıca Pera Müzesi, Öğrenme Programları’nın düzenlediği atölyelerle de babalar ve çocukları bir araya getiriyor. 8-16 Haziran tarihleri arasında Pera Müzesi Artshop’ta yapacağınız alışveriş % 15 indirimli olacağını da hatırlatalım!

Babalar Günü Etkinlikleri - 2019

MSA, BBQ Partisi

MSA, çoğu babanın vazgeçilmez keyfi mangalı, hem eğlenceli bir parti hem de öğretici bir atölye haline getiriyor. Et pişirmenin inceliklerinin gösterileceği BBQ partisine bilet alarak, babanızla MSA’nın bahçesinde unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

Babalar Günü Etkinlikleri - 2019

Hilton İstanbul Bosphorus, Barbekü Brunch

Hilton İstanbul Bosphorus, Babalar Günü’nde ailesiyle birlikte unutulmaz bir gün yaşamak isteyen tüm babalar için keyifli ve lezzetli bir etkinlik düzenliyor. İstanbul’un en büyük açık otel havuzuna sahip Hilton İstanbul Bosphorus’un havuz başında gerçekleşecek olan Babalar Günü Barbekü Brunch’ı 16 Haziran Pazar günü 12:00-16:00 saatleri arasında misafirlerine lezzet şöleni yaşatmaya hazırlanıyor.

Babalar Günü Etkinlikleri - 2019

Ali Nasuh Mahruki ile Doğa Kampı

Türk dağcı, yazar ve fotoğrafçı Ali Nasuh Mahruki ile beraber Baba ve Çocuk Kampı 15 – 16 Haziran tarihlerinde Durusu Park’ta gerçekleşiyor. Doğada hayatta kalma ve güvenli hareket etme becerilerini öğreneceğiniz, takım ruhu ve takım çalışmasıyla birlikte neleri başarabileceğinizi göreceğiniz ve doğa sporlarının insanın kişiliğini geliştirdiğini gözlemleyeceğiz bu kampta, sizleri untulmaz anılar bekliyor.

Babalar Günü Etkinlikleri - 2019

Say Hello, Brunch

Anadolu Yakası’nın en popüler mekanlarından olan Say Hello, her hafta yaptığı barbekü partisini bu sefer babalar için yapıyor. Yemyeşil bahçesinde mangalı yakan ve mükemmel tatlar sunan Say Hello’da, babanızla lezzet dolu bir gün geçirebilirsiniz.

Babalar Günü Etkinlikleri - 2019

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları