preloader

Yaşam Alanlarınız İçin Farklı Parke Dokunuşları: VarioClic

29.12.2023
Yaşam Alanlarınız İçin Farklı Parke Dokunuşları: VarioClic

Yazı Boyutu:

Orman ürünleri sektöründe hem yerel hem de küresel ölçekte öncü bir marka olan Yıldız Entegre’nin marka özünde, ilhamını gezegenin ve insanın iyiliğinden alan mimari, tasarım ve inovasyon yer alıyor.

Orman ürünleri sektörüne öncülük eden Yıldız Entegre, sadece evler için değil; ofis, anaokulu, restoran gibi farklı yaşam alanları için de güçlü fonksiyonel özelliklere sahip ürünler sunuyor. Doğadan aldığı ilhamla yenilikçi ve trend ürünleri mekanlara taşıyan Yıldız Entegre, dünya trendlerini takip ederek dekorasyon stillerine yön veriyor; farklı desen ve yüzey çeşitliliği ile çeşitli inovasyonlara imza atıyor. VarioClic de bunlardan biri…

Yaşam Alanlarınız İçin Farklı Parke Dokunuşları: VarioClic

Yenilikçi ve trend ürünleri ile ahşabın sıcaklığını mekanlara taşıyan Yıldız Entegre’nin VarioClic markası, 24 saat suya dayanıklı, antibakteriyel, çizilmeye dayanıklı, kolay temizlenebilir, noktasal darbelere dirençli özellikleri ile zamanın ruhunu yakalayan parke koleksiyonları sunuyor. Yoğun trafikli mekanlar için uzun yıllar kullanım avantajı sağlayan VarioClic Aqua Special parke koleksiyonu da 72 saate kadar suya ve neme dayanım gösteriyor.

Yaşam Alanlarınız İçin Farklı Parke Dokunuşları: VarioClic

VarioClic Kids serisi ise bebek ve çocuk odası laminant parke ihtiyaçlarına, onların hayal güçleri gibi rengarenk dekor modelleriyle cevap veriyor. Geniş renk ve eğlenceli dekor seçenekleri ile bebek ve çocuklara hijyenik bir zemin imkanı sağlayan VarioClic Kids serinin şu an Türkiye’de bir muadili bulunmuyor.

Yıldız Entegre’nin VarioClic markası için hazırladığı 360 derece reklam kampanyası; televizyonda, açık havada, radyoda, gazete ve dergilerde, dizi entegrasyonunda ve dijital platformlarda “Sizin Yeriniz VarioClic” söylemi ile yerini aldı. VarioClic reklam serisi, günlük hayatta parke üzerinde karşılaşılan zorlayıcı durumları şaşırtıcı ve esprili bir dille anlatıyor.

*Bu içerik Yıldız Entegre iş birliğinde hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları