preloader

Evlerde 2020 Kışına Özel Dekorasyon Senaryoları

05.10.2020
Evlerde 2020 Kışına Özel Dekorasyon Senaryoları

Yazı Boyutu:

Isıtan ve keyif veren dekorasyon kurgularıyla bu kış evinizde konforlu bir koza yaratmanın inceliklerini öğrenin.

Uzmanlar yaşam alanlarının sadeleşen ve rafine detaylarla kişiselleştirilen yeni yüzlerine işaret ediyor. Yeni yaşam pratiklerine göre bireysel kozalarımıza dönüşen evlerde bu kış daha çok vakit geçireceğimizde ise herkes hemfikir. Yalın, özgün ve sıcak bir atmosfer kurgulamak için sınırsız ürün seçeneği ile Mudo Concept 2020 Kış Koleksiyonu’na göz atabilirsiniz. Modernden maksimalist stile, rustik stilden eklektik dekorasyona ve Akdeniz çizgilerinden country yaşam alanlarına kadar her karakterin evine uyum sağlayacak mobilya ve aksesuarları bir arada bulabilirsiniz.

Zamansız mobilyalar tercih edin

Evlerde 2020 Kışına Özel Dekorasyon Senaryoları

Siz de trendlerden bağımsız karakterinizi yansıtan dekorasyon seçimlerinin peşindeyseniz zamansız mobilyalara yönelin. 1800’lerden günümüze İngiliz asaletinin simgelerinden biri olan chesterfield kanepeler mekana kattıkları sıcaklık hissi ve farklı stillerde mobilyalar ile bir araya geldiğinde uyumlu bir bütün yaratabilmeleriyle kış evlerinin gözde mobilyaları arasında.

Çalışma köşenizi çekici kılın

Evlerde 2020 Kışına Özel Dekorasyon Senaryoları

Ofisini evine taşıyan çoğunluğun içindeyseniz ve hala dizüstü bilgisayarda kanepeye kıvrılıp çalışanlardansanız hem vücut ergonominiz hem de daha uzun saatler işinize konsantre olabilmeniz için bu kış evinizin bir köşesinde çalışma alanı yaratmanızı şiddetle öneriyoruz. Bir çalışma masası, ergonomik bir çalışma sandalyesi, aydınlatma ve belki bir depolama ünitesi alışveriş listenizin başında gelenlerden…

Kitap okuma köşesi yaratın

Evlerde 2020 Kışına Özel Dekorasyon Senaryoları

Akıllı telefonlara bağımlılığımız günden güne artarken birçoklarımız kitap okumanın insana verdiği hazzı unuttu. Evinizde bu kış keyifli ve konforlu bir köşeyi özellikle kitap okumak için ayırabilir, okuyarak hayal gücünüzün ve muhakeme kabiliyetinizin nasıl arttığını gözlemleyebilirsiniz. Bu köşenin cazibesini yükseltmek için yardımcı elemanlarınız yeşil bitkiler, kokulu mumlar, içine dergilerinizi koyabileceğiniz sepetler ve yumuşacık yastıklar…

Sergileme alanları kurgulayın

Evlerde 2020 Kışına Özel Dekorasyon Senaryoları

Evinize özgün bir karakter kazandırmanın yolu kişisel dokunuşlardan geçiyor. Seyahatlerinizden aldığınız aksesuarlar, en sevdiğiniz seramik sanatçısının işleri, vazolarınızı süsleyen kuru çiçekler ve aile fotoğraflarını yerleştirdiğiniz çerçevelerle bu kış evinizin antresinde veya salon büfenizin üzerinde stil sahibi bir sergileme alanı yaratabilirsiniz.

Davetleriniz için sofra aksesuarlarınızı zenginleştirin

Evlerde 2020 Kışına Özel Dekorasyon Senaryoları

Bu kış restoran ve kafelerde buluşmak yerine arkadaşlarınızla evde görüşmeyi tercih edenlerdenseniz davetleriniz için sofra aksesuarlarınızı gözden geçirme vakti! Kurguladığınız sofraların bir hikayesi olsun. 12 parçalık yemek takımları almak yerine farklı renklerde ve farklı desenlerde tabaklar alıp bir arada kombinlemek sofranızın yaratıcılığını artıracaktır.

Naz Gürlek
Naz Gürlek Tüm Yazıları