• Arama

Cartier Panthere: Saatçilik Mücevherle Buluşunca

Yaklaşık 200 yıldır mücevher dünyasının duayeni olan Cartier, ¨Panthère de Cartier¨ koleksiyonunu ilk defa 1983 yılında tanıttı. Mücevherin en güzel parçalarından biri olan saatler, Cartier’in en özgün tasarımı olan Panthère de Cartier ile yeni bir boyut kazandı. Lanse edildikten kısa bir süre sonra dönemin fenomen saat tasarımları arasında yer alan bu koleksiyon, kadın erkek birçok saatseverin gönlünde taht kurmayı başardı. 

80’lerin çılgın tasarımları ve abartılı kıyafetlerinin içinde küçük ve zarif çizgileriyle kendine yer edinmeyi başaran bu ilginç model, ünlü isimlerin de bileğini süslemekten geri kalmamıştı. İlk çıkışının üzerinden yıllar sonra SIHH 2017’de güzellik uykusundan uyanır gibi geri dönen ¨Panthère de Cartier¨ koleksiyonu, tekrar kaldığı yerden bileklerde yerini almayı başardı.

Bileği Saran Panthere…

2018 yılı için Panthère de Cartier saatleri, feminen bir görünümü benimsemiş olarak karşımıza çıkıyor. Koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında iki ya da üç kere bileğe sarılabilen sarı, pembe ve beyaz altın bilezikli saatler oldukça dikkat çekiyor. Kasanın üzerindeki mücevher ve kenarlardaki pembe ve beyaz altın versiyonlarıyla koleksiyonun ikonik stili, görsel çekiciliği maksimize ediyor. 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.