• Arama

Cartier'in En Yeni Çivisi: Juste un Clou

Cartier’nin günlük araç gereçlerden ilham alarak tasarladığı cesur koleksiyonu Juste un Clou’yu Milano’da tanıttı.

 

 

Vida ve çivi gibi günlük araçları geometrik bir mükemmelik ile yeniden tasarlayan Cartier mücevher severlerin hayallerini süslüyor. 1970’li yıllarda Aldo Cipullo tarafından ilk kez tasarlanan çivi bilezik Juste un Clou koleksiyonu ile bir adım ileriye gidiyor.

Koleksiyona yeni katılan ve boyuna yakın duruşuyla çarpıcı bir görüntüye sahip olan Juste un Clou kolye saf ve pratik şıklığı vurguluyor. 

 

Sarı, pembe ve beyaz altının yanı sıra pırlanta kaplama olarak da farklı seçenekler ile kolyeler sunuluyor. Aynı zaman yeni ekstra büyük boy bilezikler koleksiyona bir bütünlük sağlıyor.

Sıradanı görkemli kılmak mottosu ile hazırlanan koleksiyon gündelik hayatımızdaki objelerin önemini vurguluyor.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.