• Arama

İşkolikler İçin Hediye Önerileri

İş tutkunu sevdiklerinizin ofis ortamını renklendirecek, işini yaparken daha mutlu olmasını sağlayacak hediyeler OGGUSTO’da.

Brooks Brothers’dan Şık Ceket

Önemli bir iş toplantısına giderken, müşteriler ile öğle yemeğinde veya bir mülakatta özenli gözükmek oldukça mühim! Dolabınızda bulunan şık bir ceket, hem etek hem de pantolon ile kombinlenerek kurtarıcınız olabilir.

Satın Al

Bluetooth Kulaklık

İş tutkunu sevdiğinizin hayatını kolaylaştırmak için alınabilecek en uygun hediyelerden biri bluetooth özelliğine sahip kulaklıklar. Bu kulaklık sayesinde birden fazla işi aynı anda yapabilecek.

Bose QuietComfort 35

Satın Al

Bowers & Wilkins P3

Satın Al

Marley Riddim Mini Hoperlör

Geri dönüştürebilir ve sürdürülebilir kaynaklardan materyallerini seçen doğa dostu Marley Riddim hoperlörler, hem işkolik hem de müzik severler için en güzel hediye seçeneklerinden biri. 

Satın Al

Montblanc’tan Heritage Kol Düğmeleri

İş hayatına verdiği önem kadar kıyafetlerine de önem veren işkolikler için iş yaşamlarında kullanabilecekleri kıyafet veya aksesuar almak güzel bir alternatif. Dünyanın en prestijli markalarından biri olan Montblanc marka Heritage kol düğmeleri ile klas duruşlarına modern bir hava verebilirsiniz.

Satın Al

Smythson Ajandalar

Zaman yönetiminin çok önemli olduğu işkolikler için Smython ajandalardan alarak hayatlarını kolaylaştırabilirsiniz.

 

 

 

Satın Al

Apple Dünya Seyahati Adaptör Kiti

Dünyanın değişik yerlerindeki farklı elektrik prizlerine uyan ve her birinin üzerinde hangi bölgeyle uyumlu olduğunu gösteren Apple Dünya Seyahati Adaptör Kiti, sık seyahat edenlerin hayatı kolaylaştıran bir başka hediye seçeneği.

Satın Al

Sık Seyahat Edenler İçin Taşınabilir Saat Kutusu

Hediye alacağınız kişi işini sevdiği kadar saatleri de seviyorsa, seyahat için tasarlanmış saat kutuları tam ona göre.

 

Satın Al

Voluspa Assorted Scented’dan Kokulu Mumlar

Voluspa Asssorted Scented kokulu mumlar, hem çalışma ortamının güzel kokmasını sağlayacak hem de ofis ortamına sıcak bir hava katacak. 

Satın Al

RIF6 Cube Projektör ile Rahatlık 

Sunumlarını kolayca yapmasını sağlayacak taşınabilir RIF6 Cube Projektör, hediye alacağınız kişinin hayatını çok kolaylaştıracak türden.

 

 

Satın Al

Fonksiyonel Bitkiler  

İşkolik sevdiğinize bitki hediye ederek ofis ortmanın güzel bir enerji ile dolmasını ve daha keyifli bir hale gelmesini sağlayabilrsiniz. Alacağınız saksılı bitkilerin fonksiyonel olması, ofisinde bir düzen kurmasına yardımcı olacak.

Satın Al

Shiatsu 3D Lumbar Spine ile Isı ile Masaj Keyfi

Masa başında çalışan işkolik sevdiğinizin daha konfrorlu ve sağlıklı çalışması için Shiatsu’nun ısı ile masaj yapan aletinden hediye edebilirsiniz.

Satın Al

Vacheron Constantin Marka Saat

Vacheron Constantin’in bu modelinin en önemli özelliklerinden biri Equation of Time denilen Zaman Denklemi. Yıldızlar arasında hesaplamalar yapabilen model, gerçek güneş zamanı ile ortalama güneş zamanı arasındaki farkı  ortaya koyarak bulunduğunuz yerin saatini sunuyor. Çok sık yurtdışı seyehati yapan işkolikler için ideal.

Satın Al

İmza Niteliğinde Kalemler

İşkolik sevdiğinize hep yanında taşımak isteyeceği kalemlerden hediye ederek şık imzalar atmasını sağlayabilirsiniz.

Graf von Faber Castell

Satın Al

Mont Blanc

Satın Al

Montegrappa

Satın Al

Şık Muglar

 Ofiste kahvesini, çayını içerken görünümüyle içini ısıtacak muglar hediye edebilirsiniz.

Ralph Lauren

Satın Al

Stone Ware

Satın Al

Barista&Co

Satın Al

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.