• Arama

İşkolikler İçin Hediye Önerileri

İşine tutkulu sevdikleriniz için en güzel hediye önerilerini derledik.

İş tutkunu sevdiklerinizin ofis ortamını renklendirecek, işini yaparken daha mutlu olmasını sağlayacak hediyeler OGGUSTO’da. Sizler için derlediğimiz hediyelere göz atın!

Herman Miller COSM Çalışma Koltuğu

Bilgi Al

Amerika’nın en prestijli dergilerinden TIME’ın her yıl dünyayı daha iyi  ve daha akıllı hale getiren buluşları bir araya getirdiği “Yılın En İnovatif İcatları” listesinin en dikkat çekici tasarımlarından biri,  Herman Miller “COSM” çalışma koltuğu. 8 yıllık bir Ar-Ge sürecinin sonucunda ortaya çıkan ve tasarımcıları tarafından “endüstriyel zanaatkarlık” olarak tanımlanan pek çok yenilikçi özelliğe sahip  COSM, ergonomik tasarımı ve doğal denge mekanizması ile masa başında uzun saatler geçiren sevdikleriniz için en güzel hediye. 

İmza Niteliğinde Kalemler

İşkolik sevdiğinize hep yanında taşımak isteyeceği kalemlerden hediye ederek şık imzalar atmasını sağlayabilirsiniz.

Paşabahçe Muglar

 Ofiste kahvesini, çayını içerken görünümüyle içini ısıtacak muglar hediye edebilirsiniz.

El Casco Hayat Kurtarıcı Ofis Malzemeleri

Zımbalar, delgeçler ve kartvizitlikler… Ofiste hayat kurtaran detay malzemeler ile işkolik sevdiklerinizin hayatlarını kolaylaştırabilirsiniz.

Beymen’den Laptop Çantaları

Gittiği her yere dizüstü bilgisayarını da beraberinde taşıyanlar için Beymen’nin birbirinden şık laptop çantaları mükemmel bir hediye alternatifi olacaktır.

IWC Portofino Automatic Saat

Satın Al

İsviçre merkezli lüks saat üreticisi IWC’nin Portofino saatleri, zamansız şıklık ile zarafeti bir araya getiriyor. IWC Portofino Automatic saatler, toplantıdan toplantıya koşan işkoliklerin zamanı takip edebilmesi için mükemmel bir hediye.

Koleksiyon Mobilya Ofis Aksesuarları

Sevdiklerinize hediye edeceğiniz ufak aksesuarlarla ofis ortamlarını kişiselleştirmelerini sağlayabilir, onlara daha sıcak bir ofis ortamı yaratabilirsiniz.

Souq Dükkan Ofis Araç Gereçleri

Yapılacaklar listesi içinde kaybolan sevdiklerinize ofiste yardımcı ufak araç gereçler hediye ederek onlara yardımcı olabilirsiniz.

Bluetooth Kulaklık

İş tutkunu sevdiğinizin hayatını kolaylaştırmak için alınabilecek en uygun hediyelerden biri bluetooth özelliğine sahip kulaklıklar. Bu kulaklık sayesinde birden fazla işi aynı anda yapabilecek.

Smythson Ajandalar

 

 

 

Satın Al

Zaman yönetiminin çok önemli olduğu işkolikler için Smython ajandalardan alarak hayatlarını kolaylaştırabilirsiniz.

Apple Dünya Seyahati Adaptör Kiti

Satın Al

Dünyanın değişik yerlerindeki farklı elektrik prizlerine uyan ve her birinin üzerinde hangi bölgeyle uyumlu olduğunu gösteren Apple Dünya Seyahati Adaptör Kiti, sık seyahat edenlerin hayatı kolaylaştıran bir başka hediye seçeneği.

Sık Seyahat Edenler İçin Taşınabilir Saat Kutusu

 

Satın Al

Hediye alacağınız kişi işini sevdiği kadar saatleri de seviyorsa, seyahat için tasarlanmış saat kutuları tam ona göre.

Marley Riddim Mini Hoperlör

Satın Al

Geri dönüştürebilir ve sürdürülebilir kaynaklardan materyallerini seçen doğa dostu Marley Riddim hoperlörler, hem işkolik hem de müzik severler için en güzel hediye seçeneklerinden biri. 

Montblanc’tan Heritage Kol Düğmeleri

Satın Al

İş hayatına verdiği önem kadar kıyafetlerine de önem veren işkolikler için iş yaşamlarında kullanabilecekleri kıyafet veya aksesuar almak güzel bir alternatif. Dünyanın en prestijli markalarından biri olan Montblanc marka Heritage kol düğmeleri ile klas duruşlarına modern bir hava verebilirsiniz.

Voluspa Assorted Scented’dan Kokulu Mumlar

Satın Al

Voluspa Asssorted Scented kokulu mumlar, hem çalışma ortamının güzel kokmasını sağlayacak hem de ofis ortamına sıcak bir hava katacak. 

RIF6 Cube Projektör ile Rahatlık 

 

 

Satın Al

Sunumlarını kolayca yapmasını sağlayacak taşınabilir RIF6 Cube Projektör, hediye alacağınız kişinin hayatını çok kolaylaştıracak türden.

Fonksiyonel Bitkiler  

Satın Al

İşkolik sevdiğinize bitki hediye ederek ofis ortmanın güzel bir enerji ile dolmasını ve daha keyifli bir hale gelmesini sağlayabilrsiniz. Alacağınız saksılı bitkilerin fonksiyonel olması, ofisinde bir düzen kurmasına yardımcı olacak.

Shiatsu 3D Lumbar Spine ile Isı ile Masaj Keyfi

Satın Al

Masa başında çalışan işkolik sevdiğinizin daha konfrorlu ve sağlıklı çalışması için Shiatsu’nun ısı ile masaj yapan aletinden hediye edebilirsiniz.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.