preloader

Saffet Emre Tonguç ile 20 Dakikada Dünya Turu

13.06.2020
Saffet Emre Tonguç ile 20 Dakikada Dünya Turu

Yazı Boyutu:

Modern zaman seyyahı Saffet Emre Tonguç ile 20 dakikada dünyayı gezin!

Sanata ve tarihe doyacağınız Avrupa şehirlerinden, mavinin ve yeşilin her tonunu kucaklayabileceğiniz sahil şeritlerine, ihtişamlı otellere ve lüks mağazalara kadar dünyada ziyaret edilmeyi bekleyen çok yer var. Profesyonel rehber, tarihçi ve yazar Saffet Emre Tonguç’un anlatımıyla 20 dakikalık bir dünya turuna çıkmaya hazırlanın! Ayrıca Saffet Emre Tonguç’un Instagram hesabını ziyaret ederek seyahat rotaları ile ilgili daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

Akdeniz Limanları

Turkuaz mavisinden zümrüt yeşiline uzanan dinlendirici bir deniz yolculuğu herkesin hayal tatillerinden. Genova’dan Barselona’ya uzanan bu yolculukta hem denize hem de sanata doyabilmek için Saffet Emre Tonguç’un tavsiyelerine kulak verin!

Malta

Dünyanın en küçük ülkelerinden Malta, onlarca kültüre ev sahipliği yapmış ve 7000 yıllık geçmişi ile her uygarlıktan izler taşıyor. Malta’nın bugün hala ayakta kalan kültürel ve tarihi mirasını Saffet Emre Tonguç’un anlatımından öğrenin!

Amalfi

Sorrento, Positano, Amalfi ve dahası… Kayalara sıralanmış rengarenk evleri ile film platosunu andıran Amalfi kıyıları, tarihi yapılarının yanında hem restoran ve pastaneleri ile hem de sahilleri ile ömür boyu hatırlanacak eşsiz bir tatil imkanı sunuyor!

{773103}

Norveç Fiyortları

Norveç Fiyortları, gemi turlarının vazgeçilmez rotalarından. Ziyaretçilere görsel bir şölen sunan bölgenin en güzel zamanları ise güneşin her daim gülümsediği “Beyaz Geceler” zamanı. Doğayı kucaklayacağınız seyahatın ipuçlarını Saffet Emre Tonguç’un özel anlatımından dinleyin!

Singapur

Yaklaşık 720 kilometreyi kaplayan Singapur’un dünyadaki üç şehir devletinden biri olduğunu biliyor muydunuz? Farklı kültürleri harmanlayan şehrin, ihtişamlı otellerini, park ve bahçelerini, lüks mağazalarını ve Singapur’a dair çok daha fazlasını öğrenin!

Kopenhag

Görkemli sarayları, kaleleri ve birbirinden güzel bahçeleri ile ünlü Kopenhag, dünyanın en yaşanabilir şehirleri arasında. Danimarka’nın başkenti Kopenhag’ı Saffet Emre Tonguç’un önerilerinden yola çıkarak planlayın!

{77250}

Loire Vadisi

Saray entrikalarının ve Fransız aristokrasisinin merkez bölgelerinden biri Loire Vadisi. Şatolar diyarı olarak bilinen vadinin onlarca şato ve kalesine yapacağınız masalsı yolculuğun detaylarını Saffet Emre Tonguç’un anlatımından dinleyin!

Bilbao & San Sebastian

Bilbao’da şık butiklerden, Guggenheim Müzesi’ne uzanan yolculuğunuza, son zamanlarda gastro turizmin popüler duraklarından olan San Sebastian’da devam edin. Hem gözünüzü hem midenizi doyuracak bu iki şehri seyahat listenize ekleyin!

Berlin

Yemyeşil parkların, meydanların ve bulvarların şehri Berlin, sanatın ve tarihin bir arada olduğu şehirlerden. İkinci Dünya Savaşı’nın izlerini sürebileceğiniz şehrin kafelerinde keyifli vakit geçirebilir, parklarını dolaşabilirsiniz. Berlin’i Saffet Emre Tonguç’un özel anlatımıyla gezin!

Karayipler

Küba, Meksika, güler yüzlü insanlar ülkesi Jamaica… Eşsiz sahillerin ve tarihi harabelerin bir arada olduğu Karayipler turunun en güzel zamanları Aralık ve Şubat arası. Saffet Emre Tonguç’un özel anlatımından yola çıkarak gemi seyahatinizi şimdiden programlayın!

Saffet Emre Tonguç’un Ayrıcalıklı Rotalar programı kapsamında gezdiği şehirlere dair tüm detayları ve tüm hikayeleri buradan izleyebilirsiniz!

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları