preloader

Londra’nın En Yeni Gözdesi: Four Seasons

14.11.2016
Londra’nın En Yeni Gözdesi: Four Seasons

Yazı Boyutu:

Londra, 26 Ocak 2017 tarihinde açılacak Four Seasons London at Ten Trinity Square’i heyecan ile bekliyor! Four Seasons Park Lane’e 46 yıl sonra gelen kardeş otel, şehrin tarihi bölgesindeki yüzyıllık anıt binada, özenli restorasyon sürecinden sonra misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Kişisel servisi öne çıkartılmak için, tarihi binada sadece 141 prestij oda, huzur verici nötr renkler olabilmesi ve yalın çizgiler tasarlanmış.

İş gezisi veya kültürel ziyaret yapmak isteyenler için ideal konuma sahip otelin, gizli hazinesi ise 3 Michelin yıldızlı şef Anne-Sophie Pic ’in ilk Londra restoranı olacak. Doğal malzemeler kullanarak moleküler mutfağı ile Valence, Paris, Lozan’da efsaneye dönüşen şefin Londra restoranı “La Dame de Pic”’için şimdiden rezervasyon yapılması öneriliyor.

{77375}

Four Seasons’ın efsanevi spa’sı, binanın geçmişine gönderme olarak dekorasyonunda kullanılan denizci teması ve ihtişamlı cephesi ile, eskinin tekrar yeni olacağının sinyallerini veriyor.

Ayrıca sadece özel üyelerin kullanabileceği Chateau Latour ve Reignwood kulüplerinde, sanat galerisi ve toplantı odaları ile üyelerin hobileri ile işlerini harmanlayan konsept düşünülmüş.

Bergin Azer
Bergin Azer Tüm Yazıları