preloader

Richard Mille, Ünlü Tenisçi Alexander Zverev ile Yeni Oyun Sahasında

01.05.2018
Richard Mille, Ünlü Tenisçi Alexander Zverev ile Yeni Oyun Sahasında

Yazı Boyutu:

Richard Mille, RM 67-02 ile ileri seviye her spor dalının zorlu koşullarının üstesinden gelebilecek yeni otomatik kalibre modelini sundu. Oldukça konforlu bir kayışa sahip olan RM 67-02, Richard Mille’in ürettiği yedinci kalibre olmakla birlikte, sadece 32 gram ağırlığıyla koleksiyonun en hafif otomatik saati.

richard mille

Richard Mille; ince, hafif, renkli, şık ve atletik RM 67-02 ile yeni otomatik kalibre saatini sundu. Atletizm dışında farklı spor alanlarında da bu otomatik kalibrenin yeteneklerini test etmek isteyen marka, marka dostlarına kendi ülkelerinin renklerinde RM 67-02’ler geliştirdi. Dünya sıralamasında üçüncü sırada yer alan tenisçi Alexander Zverev ile sınırlarını zorlayan yeni bir alana adım atan RM 67-02, üst üste hızlanmalarda Carbon TPT ve kırmızı Quartz TPT RM 67-02’nin dayanıklılığını test ederken, dünyanın farklı ülkelerindeki tenis kortları da doğal laboratuvarlara dönüşecek.

RM 67-02’nin benzersiz iki prototipi şu anda Formula 1 pistlerinde yarışıyor.

richard mille

Kayışının sunduğu konforun ve TPT kompozitleriyle imal edilen kasasının dayanıklılığının yanı sıra Richard Mille’in bu modeli, Grade 5 titanyum kadranından kolaylıkla seçilen her sporcunun ülkesinin bayrağını estetik kompozisyonlarla sunuyor. RM 67-02 kullanım zevkinin en üst düzeyde hissedilmesini sağlayabilmek için Richard Mille, bu saatlerde yeni ‘konforlu’ kayışını kullandı. Tamamen dikişsiz olan bu kayışlar, oldukça elastik ve kullanıcısına uyum sağlayarak her bileğin yapısına mükemmel bir şekilde oturuyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları