preloader

Jack Gyllenhaal, Santos de Cartier’in Yeni Yüzü Oldu

24.03.2018
Jack Gyllenhaal, Santos de Cartier’in Yeni Yüzü Oldu

Yazı Boyutu:

Merak ve cesaret, öncü karakter. Jake Gyllenhaal, Cartier’in bu değerleriyle kesinlikle özdeşleşen bir isim. Amerikalı aktör ve Maison de Cartier, markanın ikonik saat koleksiyonu Santos de Cartier’in yeni kampanyası için işbirliklerini açıkladı.

jack cartier

{771042}

Dürüstlük, yaptığı işe kendini adamak ve sonsuz merak. Jake Gyllenhaal, Santos de Cartier erkeğinin simgelediği tüm özellikleri barındırıyor. Yaptığı işe kendini tamamen adayan ve hiçbir şeyi yarım bırakmayan bir erkek. Cesareti, dürüstlük ve kendine karşı gerçeklikle tanımlayan bir erkek.

jack cartier

Santos de Cartier saat koleksiyonu, 1904 yılından beri Cartier’in hayal dünyasını ve yaratıcılığını, azimli ve kendini ileriye taşımaktan ödün vermeden yaşayanların efsanevi hikayelerini anlatmaya adadı. Jake Gyllenhaal, her yeni rol, yeni film veya yeni projesiyle daha önce keşfedilmemiş bir yeteneğini ortaya çıkartırken Cartier, kendisinin cesur ruhu ve karşı konulmaz stili nedeniyle de bu projede bir araya geldi. Gyllenhaal, bu olağanüstü projeye, karakteristik özelliği tutkuyla yaklaştığını belirtti.

jack cartier

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları