preloader

Breitling Superocean Héritage II 44mm

22.08.2018
Breitling Superocean Héritage II 44mm

Yazı Boyutu:

Superocean ailesi 1957’de Breitling tarafından ilk kez saat severlerin beğenisine sunulduğunda, profesyonel dalgıçlara yönelik olarak üretilmişti. Daha sonrasında amatör dalgıçların ve adrenalin meraklılarının da ilgisini çeken model, 2017’de marka tarafından, efsanevi dalgıç saatinin 60. yıl dönümünü kutlamak için Superocean Heritagé serisi yeniden tasarlandı. Bu yıl Baselworld’de tanıttığı, 44mm’lik yeni kasasıyla, ikonik ailenin başarısını arttırmaya devam ediyor.

Breitling Superocean Héritage II 44mm

Superocean Héritage II B01 Chronograph 44

Superocean Héritage II B01 Chronograph 44, şüphesiz bu ailenin amiral gemisidir. Breitling in-house üretim Calibre 01 ile donatılmış COSC sertifikalı olan model, çelik kasa ile sunuluyor. Mavi, siyah ve gümüş kadran seçenekleri bulunan Superocean Héritage II B01 Chronograph 44, çelik bilezik, siyah ve mavi kauçuk kayış seçenekleri ile hem sportif hem de yarı klasik bir görünüm kazanabiliyor.

{77758}

Superocean Héritage II Chronograph 44

Superocean Héritage II Chronograph 44’e Breitling Caliber 13 hayat veriyor. Model aynı zamanda COSC sertifikalı. Kronograf göstergeleri 6, 9, 12 pozisyonunda yerleştirilirken, tarih göstergesi saat 3 konumunda yer alıyor. Superocean Héritage’in bu modelinin çelik ve kırmızı altın-çelik kombinasyonu ile iki farklı kasa materyali seçeneği bulunurken, çelik bilezik ya da kauçuk kayış ile kombinlenebiliyor.

Superocean Héritage II B20 Automatic 44

Superocean Héritage II B20 Automatic 44 Breitling Caliber B20 ile hayat buluyor. Modelin, çelik ve altın-çelik olmak üzere iki kasa seçeneği bulunurken, kadran da ise mavi ve siyah renk seçenekleri bulunuyor. Diğer Superocean modellerinde olduğu gibi kauçuk ve çelik bilezik ile kombinlenebiliyor. Superocean Héritage II B20 Automatic 44’ün 70 saatlik güç rezervi bulunuyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları