preloader

Cartier Panthere, Sofia Coppola’ya Emanet

04.06.2017
Cartier Panthere, Sofia Coppola’ya Emanet

Yazı Boyutu:

Stil ve feminen zarafetle özdeşleşen Cartier, yeniden lansmanı yapılan Panthère de Cartier saati için çekilen filmini Sofia Coppola’ya teslim etti.

Aktrist Courtney Eaton ve disko kraliçesi Donna Summers’ın kızları Brooklyn ve Amanda Sudano’nun yer aldığı film, 80’li yılların ihtişamını bugünün Panthère kadınıyla buluşturuyor. Sofia Coppola’nın 80’li yıllar ve Panthère kadınının kim olduğuna ait vizyonu, lansmanı ilk 1983’te yapılan ve bu yıl yeniden sunulan Panthère de Cartier Koleksiyonu ile mükemmel bir uyum oluşturuyor.

Cartier Panthere, Sofia Coppola’ya Emanet

Cartier’e ait ilk anısının kırmızı bir Cartier kutusu olduğunu paylaşan Coppola, bunun ne kadar heyecan verici olduğunu çok net hatırladığını ifade etti ve Cartier’nin her zaman tasarıma değer veren yetenekli insanlarla ilişki içinde olduğunu belirtti.

Cartier Panthere, Sofia Coppola’ya Emanet

“Benim için Cartier, bir doruk noktası ve insana kendini donatılmış hissettiriyor. Cartier’nin tarzında çok zarif bir taraf var, fazla süslü değil. Bence o tam bir klasik ve sonsuzluğu ifade ediyor. Mirası, zanaatı ve geçmişi sayesinde Cartier tüm hayatınız boyunca saklayacağınız parçalar yaratıyor. Panterin, Cartier’nin ikonik simgesi olarak kalmasını çok seviyorum. Panter, oyuncu, seksi ve biraz da tehlikeli. Bir bileziğin üstünde, bileğinizin çevresinde dolaşan bir panter olması fikri harika! 1983’te Panthère saat ilk çıktığında onu takan kadınları hatırlıyorum; zarif ve sofistike ama aynı zamanda da seksi ve eğlenceli. Bu saati, temsil ettiği stil nedeniyle çok seviyorum ve bana ifade ettiği şıklığı ve cazibeyi yansıtan bir film çektiğim için mutluyum. Panthère saat eşsiz, çünkü göz alıcı bir görüntü için hem gündüz hem de gece takabileceğiniz bir mücevher parçası. Her şeyle uyumlu ve her zaman biraz daha iyi görünmenizi sağlıyor.” -Sofia Coppola

Cartier Panthere, Sofia Coppola’ya Emanet
Özlem Güsar
Özlem Güsar Tüm Yazıları