preloader

Bvlgari’nin En Yeni Saatleri

15.04.2018
Bvlgari’nin En Yeni Saatleri

Yazı Boyutu:

Bvlgari saatçiliği; İtalyan değerleri ve İsviçre uzmanlığı. Bu benzersiz kombinasyon sadece birkaç yıl içinde dört dünya rekoru kırarak 21. yüzyıl saatçiliğinde önemli kilometre taşlarına imza attı.

Bvlgari saatçiliği, halen 400’ü aşkın çalışanı ve Jura dağlarındaki dört tesise yayılmış entegre üretimiyle tüm saat parçalarını en sofistike becerilerle ve ustalıkla üretme konusunda öyle gelişmiştir ki artık mekanik saat mekanizmalarının üretiminde tam anlamıyla ustalaşmıştır.

Baselworld 2018’in En Çarpıcı Mücevherleri

Lvcea Koleksiyonu

Bvlgari’nin En Yeni Saatleri

Latince ışık kelimesinden türetilen Lvcea adıyla sunulan Lvcea saat ailesi, iki yeni kadın saati koleksiyonunun gelişiyle her zamankinden daha çok parlıyor. Mücevher yapım mirasını ve saatçilik becerilerini kusursuz bir şekilde birleştiren Bvlgari, yeni Lvcea Tubogas ve göz kamaştıran Lvcea Skeleton modellerini sunuyor. Bu yeni modeller, 2014 yılında lanse edildiğinden bu yana Lvcea koleksiyonunun ilk önemli tasarım evrimini temsil ediyor.

Bvlgari’nin En Yeni Saatleri

Serpenti Koleksiyonu

Bvlgari’nin En Yeni Saatleri

Yılan sembolü, ezelde beri insanları büyülemiştir. Bvlgari, 1940’larda imzası haline getirdiği yılanın ikonik ve çok yönlü gücünü korumayı sürdürüyor. Altın, deri veya mücevher versiyonları içeren yeni yorumlar bu temayı kutlarken, ikon kendi özgün egemenlik aurasıyla parlamaya devam ediyor.

Bvlgari’nin En Yeni Saatleri

Divas’ Dream

Bvlgari’nin En Yeni Saatleri

İtalyan mücevhercilik sanatı ile İsviçre saatçilik dehasının sihirli buluşması Diva Finissima, Bvlgari’nin 100 yıldır sadakatle geliştirdiği becerilerine yaratıcılık ekliyor. Artistik el sanatlarını rafine bir biçimde harmanlayan Divas’ Dream Phoenix Tourbillon kreasyonu ise 50 adetlik sınırlı seri olarak sunuluyor.

Özlem Güsar
Özlem Güsar Tüm Yazıları