preloader

Bvlgari Serpenti ile Güçlü ve Cüretkar Bir Stil

13.10.2021
Bvlgari Serpenti ile Güçlü ve Cüretkar Bir Stil

Yazı Boyutu:

İtalyan feminenliğinin temsilcisi Bvlgari’nin, mücevher ve saat koleksiyonları ile ikonikleşen tasarımı Serpenti’yi keşfedin.

Zamansız ikon Serpenti

Romalı mücevher sihirbazı Bvlgari, her zaman İtalyan feminenliğini temsil ediyor. Sofistike ve rafine, iddialı ve renkli, cazibeli ve baştan çıkarıcılık onun doğasında var. Tüm bu özellikleri eşsiz bir zanaatkârlık ve mücevherciliğe yepyeni bir boyut kazandıran tasarım anlayışı ile birleştiren marka, kadınları yaşam sevincini kucaklamaya davet ediyor. Mücevher evinin ikonik tasarımı Serpenti ise, sürekli yenilenerek gerek mücevher, gerekse saat koleksiyonları ile sıra dışı bir stili geçmişten bugüne taşımayı sürdürüyor.

İsviçre saatçiliği İtalyan mücevher tasarım kodlarıyla buluşunca

Bvlgari stilini tek kelimeyle tanımlamak gerekirse beklenmedik denilebilir. Marka, yüzyıldan uzun bir süredir tasarımlarında eskiyi bir kenara koyup bir sonrakini aramaya devam ediyor. Korkusuz tasarımlar daima cesaretle yeni alanlara doğru ilerlerleyip hep daha cüretkâr, daha güzel ve daha yüce olmak için kendilerine meydan okuyor. Böylece Bvlgari bu geleneğe sadık kalarak ruhunu sıra dışı saatlere yansıtıyor.

{771063}

Bvlgari, çağdaş saat yapımcılığının zengin ortamında tasarım, teknoloji ve el işçiliğine son derece farklı yaklaşımıyla kalıpları yıkıyor ve saat endüstrisinde kuralları yeniden yazmaya devam ediyor. Kökleri güçlü, şık ve uzmanlığa dayalı bir mirasa uzanan bu zevkli saatler, Bvlgari’nin değerlerini destekliyor ve İsviçre saatçiliği için heyecan verici yeni bir geleceğin yolunu açıyor.

Serpenti Seduttori ile kalıpları yıkan bir stil

Kült Serpenti saatin şu anki yorumu olan yeni Serpenti Seduttori, korkusuzca güzelliği ve yüceliği yansıtacak şekilde tasarlandı. Zamanın değerini altının parlaklığıyla anlatan saat, bir kadının hayatındaki en güzel anları, yine altının eşsiz dokunuşuyla taçlandırmakta. Etkileyici cazibe için şımartılma hissine hayat veren Serpenti Seduttori, ikonik Serpenti Tubogas saatten gelen bir ikonik damla şeklindeki saat başını, Serpenti saatlerinin dünyasında benzeri görülmemiş bir tasarım diliyle tamamlıyor. Damla şeklindeki kasa ve stilize altıgen bilezik bağlantıları da mükemmel bir şekilde entegre ediliyor. Temanın yeni bir yorumu olarak “altın olmak için doğmuş” bir ikonun ebediyen yenilenmesi kutlanıyor. Seduttori, kelimenin tam anlamıyla duygusallığı yayan bir aura ile ışıldayan Serpenti Seduttori bileği akıcı bir şekilde sarıyor. Koleksiyonda pembe altın, sarı altın, beyaz altın ve pırlanta pavé saatler yer alıyor.

Bu içerik Bvglari sponsorluğunda hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları