preloader

Alışveriş Dosyası: Yaz Etekleri

03.06.2022
Alışveriş Dosyası: Yaz Etekleri

Yazı Boyutu:

aaa

Yaz aylarında kombinlerin vazgeçilmezi olan birbirinden çeşitli etekleri sizler için derledik.

Dolaplardaki belki de en önemli parçalardan olan yaz etekleri bu sezon da modaseverlerin vazgeçilmezi. Yazın çeşitli kombinler giymek ne kadar keyif verici olsa da yaz sıcaklarından dolayı zorluklar da çıkabilir. Ancak bu sıcak yaz aylarında yazlık eteklerle oluşturulan kombinler bu sorunu çözebilir.

Maksi Etekler

Maksi etek her kadının dolabında bulunması gereken parçalardan biri. Maksi etekleri farklı şekillerde giymek mümkün, bu da yaz kombinlerinizi yapmayı kolaylaştırıyor. Özellikle uzun boyluysanız maksi etekler sizi hem ince ve zarif gösteriyor hem de diğer kıyafetlerinizle kombinlemeniz de oldukça kolay oluyor. Eğer kısa boyluysanız ise maksi etekleri kısa üstlerle kombinlemek sizi olduğunuzdan ince ve uzun gösterebilir.

Payetli Etekler

Geçtiğimiz senelerde pek fazla göremediğimiz payetli etekler, sosyal medya influencer’larının etkisi ile bu yaz moda gündeminde. Payetli etekleri gece kıyafeti kombinleri ya da festival kombinleri dışında günlük kombinlerinizle giyebilirsiniz. Farklı payet ve renk seçeneklerine sahip olan bu etek modeli dolabınızda olması gerekn parçalardan bir tanesi.

Asimetrik Etekler

Asimetrik etekler muhteşem olsa da, giyilmesi oldukça sıra dışı ve cesur bir seçim gibi gözükebilir. Ancak asimetrik etekler doğru bir şekilde kombinlenirse şık bir görünüm elde etmek mümkün. Asimetrik etekleri düz kesim üstler ile giymek iyi bir seçim olacaktır.

Mini Etek

Yaz sezonunda herkes tarafından belki de en çok tercih edilen etek modelleri arasında yer alan mini etekler, stil kombinlerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Hem gece hem de günlük kombinler ile giyilebilen bu etekler her vücut tipine uygun olması ile de tercih edilebilir oluyor.

Bağlamalı Etekler

Genellikle tatilde plaj kenarında bikinileriniz ile tamamlayıcı bir parça olabilen bağlamalı etekler yaz kombinlerinin vazgeçilmezleri arasında. Ancak bu sezon bağlamalı etekleri ofis kıyafetlerinizle de kombinleyebilirsiniz. Uzun veya kısa modeller arasından tarzınıza yakışanı seçmeniz tamamen size kalmış.

Yırtmaçlı Etekler

Mini, midi ve maksi boylarında yırtmatçlı etek modasını bu sene görmek mümkün. Daha feminen tarzda olan bu etekler bacak dekoltesi ile ön plana çıkıyor. Bu etek modelinde yırtmaç boyuna karar vermeniz yapacağınız kombin için önemli bir etken olacaktır. Bu yaz yırtmaçlı etekleri boyfriend gömleği ile kombinlemek oldukça tercih ediliyor.

Kat Kat Etekler

Boho havasına sahip katmanlı etekler, kumaşların üst üste dikilmesi ile genellikle hafif kabarık bir görüntü oluşturur. Bu etekleri hem kısa hem de uzun boylarda görmek mümkün. Öyle ki kat kat etekleri hem günlük hem de gece kombinlerinizde giymeniz mümkün. İşleme detaylı olan kat kat etekler gece kombinleri için daha iyi bir seçim olurken desenli kumaşlı olan etekler daha çok günlük kombinler ile tercih edilebilir.

Deri Etekler

Deri etekler belki de etek modelleri arasında kombinlenmesi en zoru gibi gözükebilir. Ancak iyi bir stil anlayışı ve doğru kıyafet seçimleriyle harika bir kombin elde etmek mümkün. Hem günlük hem gece hem de iş kombinlerinizde deri etekleri tercih edebilirsiniz. Kombininizde deri etek tercihi yaparken mutlaka kaliteli bir malzemeden üretilmiş olmasına dikkat edin çünkü bu eteklerde malzeme seçimi hem rahatlık hem dayanıklılık hem de eteğin kalitesi üzerinde önemli bir etkiye sahip.

Influencer’lardan Etek Kombin Önerileri