preloader

2022 Kış Modasına Dair Her Şey

01.11.2022
2022 Kış Modasına Dair Her Şey

Yazı Boyutu:

Stilinizi hem göz alıcı hem de sezon modasına uygun yapacak tüm ipuçları bu rehberde.

Bu kış diğer sezonlardan farklı olarak çok daha renkli ve iddialı. Hem kadın hem de erkek stillerinde beklenmedik renkleri güçlü dokularla birlikte görebiliyoruz. Tasarımcıların koleksiyonlarında cesareti gösteren desenler de var zamansızlığıyla vazgeçilmez olacak parçalar da. Aynı zamanda hem şaşırtıcı hem de klasik olmayı başaran; podyumlardan sokağa taşınan 2022 kış trendleri ve vazgeçilmez parçalar bu rehberde bir araya geliyor.

2022 Kış Modası Trendleri

Bu sezonun trendlerinin sergilendiği moda haftaları sezonun en güzel parçalarını sergilerken büyüleyici olmayı da başardılar. Geçtiğimiz yıllardaki Y2K modasının hâlâ etkileri devam ederken bir yandan da kalın dokular ve güçlü renkler de podyumdaydı. Hem cesur hem de etkileyici kış modasının öne çıkan trendlerini keşfetmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2022 Kış Modasına Dair Her Şey

2022 Kış Erkek Modası Trendleri

Erkek modasında bu kış zamansız parçalar öne çıkıyor. Yeni kalıplarla daha fit görünüme kavuşan takımlar, her stile adapte olmayı başaran kazaklar, gösterişli ceket – montlar ve deri ceketlerin yanında ultra kabarık montlar da erkek modasında öne çıkıyor. Erkek modasında nelerin öne çıktığını buraya tıklayarak keşfedebilirsiniz.

2022 Kış Modasına Dair Her Şey

Pantone 2022 Sonbahar Kış Renkleri

2022 Kış Modasına Dair Her Şey

2022’nin kış renkleri her açıdan özgürlüğü simgeliyor. Pantone Renk Enstitüsü’nün belirlediği sezon renkleri podyumlara çıkarken de oldukça gösterişli olmayı başardılar. Bu kışın en çok dikkat çeken 10 rengini keşfetmek için tıklayın.

2022 Kış Modasına Dair Her Şey

2022 Kış Ayakkabı Modelleri

Tarz ne olursa olsun ayakkabı seçimi duruşu değiştirmeyi başaran yegane parça oluyor. Yeni alacağınız sneaker’larda, topuklularda ya da loafer’lara karar vermeden önce sezonun en dikkat çelen ayakkabılarına bakmayı unutmayın.

2022 Kış Modasına Dair Her Şey

2022 Bot/Çizme Modelleri

Tercihiniz bot ya da çizmelerden yanaysa bu sezonun öne çıkan modellerine buradan bakabilirsiniz. Her kışın vazgeçilmezi olan uzun çizme ve bilekte botların yanı sıra sürpriz modeller de trendler arasında yerini alıyor.

2022 Kış Modasına Dair Her Şey

2022 Dış Giyim Trendleri

Kış stilini göz alıcı yapmanın yolu dış giyimden geçiyor. Ve bu kış bu konuda beklenenden çok daha fazlasını veriyor. Suni kürkler, kabarık montlar, maksi paltolar ve çok daha fazlasıyla trendlere daha yakından bakmak için tıklayın.

2022 Kış Modasına Dair Her Şey

*Kapak görseli: MaxMara

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları