preloader

Bir Dilekten Fazlası: BVLGARI Yeni Yıl Sezonu

16.12.2020
Bir Dilekten Fazlası: BVLGARI Yeni Yıl Sezonu

Yazı Boyutu:

BVLGARI yeni yıl sezonu 2020 ile Sonsuz Şehir'in eşsiz aurasını keşfetmeye hazır mısınız?

Her birimiz ulaşamayacağımız şeyler için en az bir kez dilek tutmuşuzdur. Önemli olan şudur ki, tuttuğunuz dileğe ne kadar çok inanırsanız, gerçekleşmesi de bir o kadar olasıdır! İtalyan mücevher sihirbazı BVLGARI, her bir tasarımı için yaratıcılığıyla ön plana çıkıyor ve tutkularını bu sezon da sizlerle paylaşıyor. Bugünün sihrine kendinizi kaptırmak istiyorsanız ve dilekleriniz sevgi, duygu ve rüyalardan oluşuyorsa sizin için bu sezon bir dilekten çok daha fazlası!

Bir Dilekten Fazlası: BVLGARI Yeni Yıl Sezonu

Bir mücevher parçası genellikle bir sanat eseridir. Ancak ona duygular eklendiğinde değerli hale gelir.

Her BVLGARI hikayesi dileklerin şehri Roma’da başlar, bu sezon da bizleri Roma'ya götüren gökyüzündeki bir yıldızı takip etti. Gözyüzündeki her yıldız eşsiz ve ihtişamlıdır. Parlayan yıldızlar ve ışıltılı takım yıldızları, bir Roma parti gecesinin gösterişli atmosferine, ilham verici ve benzersiz bir zemin sunuyor. Bvlgari’nin dünya çağındaki bütün mağazalarında mistik gökyüzünden esinlenen tasarım detaylarıyla mücevher tutkunlarını buluşturuyor. Sonsuz şehrin bütün aurasını, dünyanın dört bir köşesine taşıyor!

Bir Dilekten Fazlası: BVLGARI Yeni Yıl Sezonu

Markanın en ikonik tasarımlarının arka planında sınırsız bir yaratıcılık gücü, sırlar ve derin bir semboloji bilgisi bulunuyor. Elizabeth Taylor’ın da düşkünlüğü ile bilinen marka, moda ve sanat dünyasına yıllar boyu örnek olmuş. Yıllar geçmesine rağmen 2020 Oscar Töreni’nde Greta Gerwig'in yedi adet zümrüt içeren pırlanta ile çevrili BVLGARI seti, hala daha herkes üzerindeki etkisini bizlere göstermiştir.

Büyüleyici yılan, gücü temsil eden aslan, dış görünüşüyle nefesleri kesen tavus kuşu sezonun en arzu uyandıran hediyelerini içinde gizliyor. Tüm bu hayallerin gerçeğe dönüştüğü, ihtişamlı Roma gökyüzünün tasarımla buluştuğu paketlemeler de yılbaşını sizler için unutulmaz kılacak!

{773169}

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları