preloader

Adidas'ın Yeni Dijital Koleksiyonu : Ozworld

30.03.2022
Adidas'ın Yeni Dijital Koleksiyonu : Ozworld

Yazı Boyutu:

Adidas Originals gerçek dünya ile dijital evreni buluşturan koleksiyonu Ozworld ile karşımızda

Adidas, ilk kez 1990'larda tanıttığı Ozweego serisini, 30 yıl aradan sonra İlkbahar/Yaz 2022 sezonu koleksiyonu “Ozworld” ile yeniden piyasaya sürüyor. Farklılıkları, her tarza hitap eden özgün stil anlayışı ile kucaklayan koleksiyon sayesinde kişisel zevkinizi tarzınıza yansıtmanıza olanak sağlanıyor.

Adidas'ın Yeni Dijital Koleksiyonu : Ozworld

Ozworld koleksiyonunun Oznova, Ozelia ve Ozweego adında üç farklı modeli bulunuyor. Gün boyunca rahat olmayı sağlayan ayakkabıların her biri kendine has niteliklere sahip. Oznova yarı saydam üst katmanının altında kalan koyu renklerin hakimiyetindeki parlak dış tabanını, adiPlus yastıklamasıyla tamamlıyor. Cesur çizgilerde tasarlanan fütürist görünümdeki Ozelia ise, dinamik adiPrene yastıklı dış taban ve sade şıklıkta bir üst kısımdan oluşuyor. Son olarak yenilenmiş hatlarında hala geçmişten gelen esintiler barındıran Ozweego, 90’lar ve 2000’ler arası dönemin spor ayakkabı trendlerini anımsatan havasıyla karşımıza çıkıyor. AdiPrene orta tabanı ise burunda ve topukta rahatınız için olan desteği sağlıyor.

Adidas'ın Yeni Dijital Koleksiyonu : Ozworld

Koleksiyonun en çarpıcı özelliklerinden bir diğeriyse dijital yaratıcı Jon Emmony işbirliğinde hazırlanan Adidas Originals kampanyası. Giderek dijitalleşen günümüz dünyasına ayak uydurmaktan geri kalmayan marka, Ozworld koleksiyonundaki her siluet stil denemesi için bir platform oluşturarak, severlerine üst düzey bir dijital deneyim yaşatabileceği, gerçek ve sanal dünya arasındaki sınırları yakınlaştıran bir kampanya sunmaya hazırlanıyor. Bu sayede dijital modadan maksimum verimlilik elde edilmesi planlanıyor.

Ozworld koleksiyona, adidas.com.tr ve adidas mağazalarından ulaşabilirsiniz.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları