preloader

Özlem Süer OGGUSTO’da Neler Okuyor?

16.02.2022
Özlem Süer OGGUSTO’da Neler Okuyor?

Yazı Boyutu:

Moda dünyasında 30. yılını kutlayan ve MBFWI’da “Mercedes Bez Presents” defilesini gerçekleştiren Özlem Süer, OGGUSTO’dan en sevdiği içerikleri sizler için seçti.

“OGGUSTO; yaşam gustomuzu yükselten ve keyiflerimize yeni adresler ekleyen tutkumuz! Kendimi şımartmak için gün içinde kahvemi alıp bir OGGUSTO aralığı muhakkak yaratıyorum. Yaşamı karşılarken yenilikleri ve gelmekte olanı sevenlerin adresi…” diyen Özlem Süer’in sizler için seçtiği içerikleri keşfedin.

Dijitalleşen Moda Sektörüne Yakından Bakış

2kapak-dijitallesen-moda-sektorune-yakindan-bakis-678

Moda endüstrisinin kurallarının global ölçekte tartışıldığı ve önceliklerin yeniden tanımlandığı bu dönemde, büyük bir hızla dijitalleşen moda sektöründeki en yeni gelişmeleri öğrenin.

Devamını okumak için tıklayın.

Ailecek İzleyebileceğiniz En İyi Filmler

15675-kategori

Evde çocuğunuz ile beraber bolca vakit geçirdiğiniz bu dönemlerde, yapabileceğiniz en güzel aktivitelerden biri film izlemek. Ailecek izleyebileceğiniz en iyi filmleri inceleyin.

Devamını okumak için tıklayın.

Kaliteli Uykunun 10 Sırrı

13447-kategori

Zihninizi boşaltarak daha rahat ve hızlı bir şekilde uykuya dalmanın yollarını ve uyku kalitenizi arttırmak için yapmanız gerekenleri öğrenin.

Devamını okumak için tıklayın.

Dijital Minimalizm ve Sosyal Medya Diyeti

2dijital-minimalizm-ve-sosyal-medya-diyeti-264

Minimalist yaşamın önerisi; en çok kendinize değer vermeniz… Stresten arınıp yüklerinizden kurtulmanızı sağlayacak dijital minimalizm ve sosyal medya diyeti hakkında merak edilenleri keşfedin.

Devamını okumak için tıklayın.

Pandemi ve Sonrasına Sanatsal Bakış

16764-kategori

Geçirdiğimiz pandemi döneminin sanata çok farklı etkileri oldu. Türk sanat dünyasının başarılı sanatçılarının, küratörlerin ve galeri sahiplerinin pandemi süreci ve geleceğin sanat dünyası hakkında görüşlerini öğrenin.

Devamını okumak için tıklayın.

Dünyanın En İyi Vintage Mağazaları

12031-kategoridunyanineniyivintagemagazalari

Ekolojik bilinci yüksek olan ve iyi giyinmeyi seven herkesin vintage mağazalardan alışveriş yapması, son derece bilinçli ve havalı bir seçenek! Dünyanın en iyi vintage mağazalarını öğrenin.

Devamını okumak için tıklayın.

Çevre Dostu Tasarım Markaları

PNG goruntusu-C4C9566A71B3-1

Doğaya zarar vermeden sürdürülebilir yaklaşımın izinde, ilham veren tasarımlara imza atan 10 tasarım markası ile tanışın.

Devamını okumak için tıklayın.

Jean Giymenin Kuralları

13985-kategori2019jeantrendleri

1950’lerde modası hiç geçmemek üzere hayatımıza giren jean nasıl giyilmeli? Gündemde olan ve üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz jean modellerini, kombinleme önerileri ile keşfedin.

Devamını okumak için tıklayın.

Kostüm Tasarımları ile Konuşulan En İkonik Filmler

14873-kategoritumzamanlarinenstilsahibifilmleri

Ekrandaki kişilikleri tanımlayan ve hikaye anlatımının bir katmanı olan kostüm tasarımının, bazı filmlerde başrol oynadığı bir gerçek. Tüm zamanların en stil sahibi filmlerini inceleyin.

Devamını okumak için tıklayın.

En Popüler Kahve Çeşitleri

16426-kahvecesitlericategory

Dünyada en sevilen içeceklerin başında gelen kahve, pek çok farklı şekilde tüketiliyor… Espresso, filtre kahve ve sütlü seçenekler başta olmak üzere en popüler kahve çeşitlerini ve birbirinden farklarını öğrenin.

Devamını okumak için tıklayın.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları