preloader

Özlem Süer OGGUSTO’da Neler Okuyor?

16.04.2024
Özlem Süer OGGUSTO’da Neler Okuyor?

Yazı Boyutu:

Moda dünyasının önemli tasarımcılarından Özlem Süer, OGGUSTO’dan en sevdiği içerikleri sizler için seçti.

“OGGUSTO; yaşam gustomuzu yükselten ve keyiflerimize yeni adresler ekleyen tutkumuz! Kendimi şımartmak için gün içinde kahvemi alıp bir OGGUSTO aralığı muhakkak yaratıyorum. Yaşamı karşılarken yenilikleri ve gelmekte olanı sevenlerin adresi…” diyen Özlem Süer’in sizler için seçtiği içerikleri keşfedin.

Dijitalleşen Moda Sektörüne Yakından Bakış

2kapak-dijitallesen-moda-sektorune-yakindan-bakis-678

Moda sektöründeki şirketlerin daha üretken olmasına, pazara daha hızlı girmesine ve müşterilerine daha iyi hizmet vermesine yardımcı olma potansiyeline sahip üretken yapay zekânın endüstri içindeki yerini inceleyin.

Devamını okumak için tıklayın.

Ailecek İzleyebileceğiniz En İyi Filmler

Evde çocuğunuz ile beraber bolca vakit geçirdiğiniz bu dönemlerde, yapabileceğiniz en güzel aktivitelerden biri film izlemek. Ailecek izleyebileceğiniz en iyi filmleri inceleyin.

Devamını okumak için tıklayın.

15675-kategori

Kaliteli Uykunun 10 Sırrı

13447-kategori

Uyku hayatımızın önemli bir parçası, fiziksel ve zihinsel sağlığın anahtarıdır. İyi bir gece uykusu stresle başa çıkmamıza, sorunları çözmenize veya hastalıktan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Zihninizi boşaltarak daha rahat ve hızlı bir şekilde uykuya dalmanın yollarını ve uyku kalitenizi arttırmak için yapmanız gerekenleri öğrenin.

Devamını okumak için tıklayın.

Dijital Minimalizm ve Sosyal Medya Diyeti

2dijital-minimalizm-ve-sosyal-medya-diyeti-264

Minimalist yaşamın önerisi; en çok kendinize değer vermeniz… Stresten arınıp yüklerinizden kurtulmanızı sağlayacak dijital minimalizm ve sosyal medya diyeti hakkında merak edilenleri keşfedin.

Devamını okumak için tıklayın.

Dünyanın En İyi Vintage Mağazaları

Ekolojik bilinci yüksek olan ve iyi giyinmeyi seven herkesin vintage mağazalardan alışveriş yapması, son derece bilinçli ve havalı bir seçenek! Dünyanın en iyi vintage mağazalarını öğrenin.

Devamını okumak için tıklayın.

12031-kategoridunyanineniyivintagemagazalari

Evlerde Uygulayabileceğiniz Sürdürülebilir Tasarım Fikirleri

Özlem Süer OGGUSTO’da Neler Okuyor?

Doğal kaynakların sürdürülebilirliği, doğa ile barışık, farkındalığı artırılmış bir yaşam aritmetiğinden geçiyor. İşin sırrı daha az tüketmenin ardında saklı. “Daha az enerji kullanarak daha çok ne yapabilirim?” sorusuna cevap aramanız önemli…

Devamını okumak için tıklayın.

Jean Giymenin Kuralları

13985-kategori2019jeantrendleri

1950’lerde modası hiç geçmemek üzere hayatımıza giren jean nasıl giyilmeli? Gündemde olan ve üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz jean modellerini, kombinleme önerileri ile keşfedin.

Devamını okumak için tıklayın.

Kostüm Tasarımlarıyla Konuşulan En İkonik Filmler

Ekrandaki kişilikleri tanımlayan ve hikaye anlatımının bir katmanı olan kostüm tasarımının, bazı filmlerde başrol oynadığı bir gerçek. Tüm zamanların en stil sahibi filmlerini inceleyin.

Devamını okumak için tıklayın.

14873-kategoritumzamanlarinenstilsahibifilmleri

En Popüler Kahve Çeşitleri

16426-kahvecesitlericategory

Yöntemler çeşitlendikçe ve deneyim zenginleştikçe, kahvenin hayatımızda kapladığı alan da yeniden tanımlandı. Artık kahve denince akla bir değil beşten çok alternatif gelmeye, gün içinde damakta aranan lezzet ve aroma farklılaşmaya başladı. Dünyada en sevilen içeceklerin başında gelen kahve, pek çok farklı şekilde tüketiliyor. En popüler kahve çeşitlerini ve birbirinden farklarını öğrenin.

Devamını okumak için tıklayın.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları