preloader

GastroWeekend 2019 Akaretler’de

13.02.2019
GastroWeekend 2019 Akaretler’de

Yazı Boyutu:

Food and Travel dergisi tarafından düzenlenen GastroWeekend, 16-17 Şubat tarihlerinde @akaretlerde Sıraevler 39 numarada gerçekleşiyor.

Food and Travel’in geleneksel hale gelmiş olan GastroWeekend etkinliği 2019’da şehrin kalbine taşınıyor. Yeme içmeye dayalı GastroWeekend, 16-17 Şubat tarihlerinde @akaretlerde Sıraevler 39 numarada gerçekleşecek. Birbirinden kıymetli tasarımcıların eserlerini sergileyeceği, gastronomide tasarımı odağına alan konu başlıklarıyla ilgi çekici söyleşilerin yer alacağı, workshop alanında sürpriz etkinliklerin düzenleneceği dolu dolu bir haftasonu, keyifli bir alternatif program arayanlar için ideal.

GastroWeekend 2019 Akaretler’de

{771677}

Gastronometro, Anadolu Efes ve Nespresso sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan etkinlikte Derya Geylani, Gönül Paksoy ve Gülnur Özdağlar gibi sanatçıların eserleri iki gün boyunca sergilenecek. Gıda tasarımından, konsepte göre menü tasarımına kadar ilgi çekici ve bilgilendirici konuşmalar iki güne yayılmış şekilde gerçekleştirilecek.

GastroWeekend 2019 Akaretler’deGastroWeekend kapsamında düzenlenecek olan workshoplar ise oldukça dikkat çekici. Zeytinyağ tadımı, yemek fotoğrafçılığı gibi alternatiflerin yanı sıra Levon Bağış ve Oğul Türkkan gibi konusunun uzmanı isimler önderliğinde çeşitli aktiviteler ön planda olacak. Nespresso’nun tüm dünyada satışa çıkardığı Cafe İstanbul ve Cafe Venezia kahvelerini de deneyimlemeyi unutmayın!

Detaylı program için tıklayın..

{771788}

Başak Güsar
Başak Güsar Tüm Yazıları