preloader

1 Parfüm ile 5 Kombin Önerisi

12.04.2023
1 Parfüm ile 5 Kombin Önerisi

Yazı Boyutu:

Tek bir parfüm ile farklı ortamlarda hem kokunuz hem kombinlerinizle uyum sağlayabileceğiniz stil önerilerimizi keşfedin.

Tom Ford, Noir Extreme serisinin en yenisi Noir Extreme Parfum’ü 2022’de piyasaya sürdü. Noir’in bu yeni yorumu daha sofistike, zengin ve heyecan verici. Adeta bir koku şöleni hissi yaratan Noir Extreme Parfum, açılışını ilk olarak Hindistan kakulesinin zengin, baharatlı aroması ve Shimoga zencefilinin sıcak ve taze aromasıyla yapıyor. Noir Extreme EDP’de bulunan Kuzey Afrika portakal çiçeği özü, İtalyan mandalinası, safran ve Hindistan cevizi Extreme Parfum’e de eklenerek o ağız sulandıran, lezzetli hissi bırakıyor. Bulgar gülü, portakal çiçeği ve yasemin notalarıyla harmanlanarak sanki bir çiçek bahçesindeymişsiniz gibi hissettiriyor ve aromatik Hint kulfi notasıyla birleşerek zıt duyguları temsil eden; zıt olmasına rağmen uyum yaratan, canlı, yoğun ve baş döndürücü kokuyu ortaya çıkarıyor.

1 Parfüm ile 5 Kombin Önerisi

Son olarak odunsu amber sıcaklığı; Teksas Orpur’daki sedir ağacı ve Paraguay’daki Tonka ağacı ile güçlendirilen Noir Extreme Parfum, Venezuela’daki zengin Tonka fasülyesi ve baştan çıkarıcı vanilyalı Gousse Bourbon gülü ile harmanlanarak deri ve süet notaları oluşturuyor ve bu notalarla zengin, şehvetli bir doku yaratıyor.

Tom Ford’un “Noir Extreme Parfum, rafine bir erkeğin dramatik ikiliğini ifade ediyor” diyerek piyasaya sürdüğü bu parfüm; iddialı, baş döndürücü ve lezzetli aromasıyla dikkat çekmeyi seven erkeğin en büyük silahı olacak. İster şık bir akşam yemeğinde ister eğlenceli bir partide isterseniz de resmi ofis görünümünüzün tamamlayıcı parçası olsun; her kombininize seksi ve yoğun dokunuşunu katacak Extreme Noir Parfum ile girdiğiniz her ortamda kokunuzdan bahsettireceksiniz! İşte Noir Extreme Parfum kullanarak oluşturabileceğiniz 5 ayrı kombin önerisi...

Tom Ford Noir Extreme’i Şık Bir Davette Kullanacaklara

Şık bir davet, etkinlik ya da şık bir ilk buluşma… En iyi suitlerinizi giyerek hazırlanacağınız bu göz alıcı akşamda en büyük silahınız Noir Extreme Parfum olacak. Klasik siyah bir suit, tertemiz beyaz bir gömlek, kombininize ekleyeceğiniz gold detaylı bir saat ve tabii ki Noir Extreme’in güçlü kokusuyla, gecenin en şık detayı siz olacaksınız!

Tom Ford Extreme’i Günlük Kullanacaklara

Basit bir tişört ya da daha şık ama salaş duracak keten bir gömlek, güzel bir jean, motorcu bir deri ceket ve en sevdiğiniz sneakerlarınızla elde ettiğiniz eforsuz şıklığınıza ekleyeceğiniz Noir Extreme dokunuşu, kombininizi bambaşka bir seviyeye taşıyacak!

{59289}

Tom Ford Extreme’i Parti Stiline Ekleyeceklere

Siyah bir jean ya da deri bir pantolon, salaş bir gömlek ya da tişört giyerek oluşturacağınız hem salaş hem de kendinden emin parti görünümünüze Tom Ford Extreme’in aykırı ve baş döndürücü kokusunu ekleyerek gecenin yıldızı olabilirsiniz! İddialı, yoğun ve zengin aromasıyla ne kadar dans ederseniz edin, kokunuz tüm gece üzerinizde kalacak.

Tom Ford Extreme’i Ofis Şıklığına Dahil Edeceklere

Eğer siz de ofis stilinde klasikçiyseniz kumaş pantolon ve gömlek ikilisinden şaşmıyorsunuzdur. Ekleyeceğiniz bir kravat detayı kombininizi şıklaştırırken, Noir Extreme’in baharatlı ve odunsu kokusuyla da kendinden emin bir izlenim verebilirsiniz.

Tom Ford Extreme’i Spor Giyimine Ekleyeceklere

Sadece spor yaparken değil, gündelikte de eşofman ve sweatshirt ikilisinden vazgeçemiyorsanız spor bir saat ya da bir şapka ekleyerek kombininize detay kazandırabilirsiniz. Son dokunuş olaraksa kullanacağınız Noir Extreme’in güçlü kokusu, eşofman görünümüze bambaşka bir hava katacak.

*Bu içerik Tom Ford iş birliğinde hazırlanmıştır.

{12179}

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları