preloader

Erkeklere Yazlık Destinasyonlar İçin Kombin Önerileri

09.05.2024
Erkeklere Yazlık Destinasyonlar İçin Kombin Önerileri

Yazı Boyutu:

Yaz sezonunda farklı zamanlar için kullanabileceğiniz 5 farklı kombin önerimizi inceleyin.

Uzun soluklu kış mevsiminden sonra yaz aylarının yenileyici rüzgarı gardıroplardaki kısa ama keyifli serüvenine devam ediyor. Her ne kadar güneş, bu sezon ışıltısı konusunda çekimser davransa da sıcaklığı bildiğimiz cömert tavrını yansıtırken oldukça başarılı.

Özellikle bu dönemde, dikkat edilmesi gereken en önemli nokta stil sahibi tercihleri nefes alan kumaşlarla birleştirmek olacaktır. Renk seçiminde ise 50’ler döneminin soğuk pastel tonları adeta bu dönem kurtarıcı görevini üstleniyor.

Elbette erkek modası yeni sezonun trendlerine açık gibi görünebilir; ancak belirli kodlar daima bu değişkenlerin dışında kalır. Bu yüzden yeni sezonun kalıcı parçalarla uyumlu hareketi çok uç seçimleri beraberinde getirmeden oldukça keyifli ve rafine zevklerin bir araya geldiği bir yaz dönemi vadediyor. Farklı zamanlar için kullanabileceğiniz beş farklı kombin önerisi ise size bu konuda rehberlik edebilir.

1

Sahil Günlükleri

Sahiller hiç şüphesiz modanın kendi etkisini gönüllü olarak geri plana attığı ve rahatlığın ön plana çıktığı nadir yerlerden biridir. Ancak bu sezon gömleklerin yükselişi sizi ister istemez çok parçalı tercihlere yönlendirecektir. Eğer tercihinizi sadece tişörtlerden yana kullanmak istemezseniz kısa kollu gömlekler oldukça şık bir alternatif olacaktır. Üstelik bu sefer birini seçmek yerine pastel tonlardan yardım alarak bu ikiliyi aynı anda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Billabong

Les Benjamins

2

Tekne Şıklığı

Özellikle belirli kodlara sahip olan tekne stilinde, çizgili parçalar popülerliğini korumaya devam ediyor. Öyle ki “Marine” adı altında karşınıza çıkan hemen hemen her parçanın mutlaka çizgili bir detayı vardır. Bu değişmeze gönül rahatlığıyla bağlı kalabilirsiniz; çünkü kendisi yeni sezonda da sabit yerini koruyor. Elbette tekne şıklığının bir diğer vazgeçilmezi mavi ise bu sezon soft yaklaşımını geride bırakarak daha cesur tonlarla deniz sezonuna giriş yapıyor.

Polo Ralph Lauren

3

Akşam Işıkları

Yaz sıcaklarını göz önüne aldığımızda şort günün her anına uygun gibi görünebilir; ancak konu akşam yemeği olduğunda yazlık pantolonların zahmetsiz şıklığını tercih etmenizde fayda var. Özellikle beyaz gömlek ve açık tonlarda seçeceğiniz bir pantolon renkli detaylarla birlikte kullanıldığında hem zamansız hem de cool bir etki yaratacaktır. Havanın değişken tavrını da unutmayın ve stilinizin tamamlayıcısı olarak yanınıza mutlaka ince bir kazak alın.

4

Şehirde Yaz

Eğer henüz tatil rotaları gündeminizde değilse, şehrin içine biraz tatil havası katabilirsiniz. İnce kumaş jean gömlekler ve bej pantolonlar sizi şehrin kapalı havasından kurtarıp güney sahillerine biraz daha yaklaştırabilir. Özellikle son birkaç sezonun yıldız parçası beyaz sneaker’lar ise yaz mevsimine adapte olan stilinizin en önemli kurtarıcılarından biri olacaktır.

5

Doğaya Dönüş

Kızgın kumlar ve serin sular yerine biraz daha yeşile dönmek size daha cazip geliyorsa stiliniz konusunda da rahatlıkla doğadan ilham alabilirsiniz. Yeşil ve kahve tonlarının mükemmel uyumu sizi asla yanıltmaz. Özellikle araya sıkıştıracağınız beyaz bir parça, ikisi arasındaki yoğun geçişleri ustalıkla dengeleyecektir. Ancak bu sezon yeşil tercihinizi biraz daha militer tonlardan yana kullanabilirsiniz. Yeşilin fazla canlı olmayan bu soğuk tonu yine de şık bir stil yaratmanız için kendi içinde oldukça güçlü bir etkiye sahip.

Mugo x Ontrail Keeper

Haber görseli: Philipp Goldmann

{14315}

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları