preloader

Oleg Cassini 2020 Gelinlik Modelleri

13.12.2019

Yazı Boyutu:

Oleg Cassini’nin cesur ve modern gelin adaylarını kendi hikayesine davet ettiği 2020 gelinlik modellerini keşfedin.

Modern ve güçlü gelinlerin aşk’ı kutladıkları en özel gecelerinde tercihleri 2020 yılında gittikçe farklılaşıyor. 2020 Gelinlik Modelleri ön plana çağın modern ve güçlü silüetlerini çıkarıyor ve kendine has imzasını atıyor. Yarım asırı aşkın süredir dünyada dört yüzden fazla noktada gelinlerin en özel gecesinde yanında olan Oleg Cassini, 2020 Trendlerini açıklarken lüks bohem ve ultra minimal silüetlerin çağının başladığını da moda dünyasına duyuruyor. Sadelikle bütünleşen minimal detaylar, dantel ve tüller ile harmanlanan göz alıcı modeller.

2020 Gelinliklerinde Neler Farklı Olacak?

Gelinlik modası her yıl değişiklik gösterirken 2020 yılında da kendine has değişimini gerçekleştiriyor: hafifleyen tüller daha modern silüetlere dönüşürken, çağdaş ve yenilikçi tasarımlar yıla damgasını vurmaya hazırlanıyor. Gelinlik modası dendiğinde aklan gelen ilk markalardan Oleg Cassini’nin 2020 Gelinlik Modelleri arasında minimal siluetler, bulut gibi kabarık tüller ve kat kat etekler ön plana çıkıyor.

Trend 1: Masum Fiyonklarla Zenginlenşen Modern Siluetler

Oleg Cassini 2020 Gelinlik Modelleri

Masum ve etkileyici fiyonkların hareket kattığı sade tasarımlar tülün en hafif formuyla buluşup görkemli bir silüet kazandırıyor. Elegan şıklığı yansıtan düşük omuzların yarattığı cüretkar görünümü, sırt dekoltesi bitişindeki tülden fiyonk tamamlıyor. Maksimal fiyonk detayının tümü tülden oluşuyor ve gelinliği adeta gelini saran sihirli bir elbiseye dönüştürüyor. 2020 gelinlik modası’na yön veren tül, hem omuz dekoltesi hem tül fiyonk detayıyla modern bir görünüme kavuşturulmuş. Hem sofistike hem de cazibeli bir kalıbın içinde özgürce salınacak gelin adaylarını hafifçe saran tül; tüm iddiasını bu sezon ortaya koyuyor. Tülün büyülü dokusuna zenginlik katan drapeler zamanımızın modern gelinlerine ithaf ediliyor.

Oleg Cassini 2020 Gelinlik Modelleri

Hem trendy hem de elegan bir görünüm için iddialı yeni sezon gelinlik modellerinden olan tül gelinliklerin bitişi ise volümlü olduğu kadar doğal. Açık hava düğünlerinden salon düğünlerine tüm okazyonlarda rahatlıkla giyilebilecek gelinliklerde Oleg Cassini’nin deneyimli ekibi 30 metre tül kullanıyor. Hem volümlü hem de modern bir görünümün yakalandığı gelinliklerde omuz bölgesi dekoltesi bilinçli bir şekilde masumane cazibeyi temsil etmesi için tasarımda ön plana çıkarılmış. Dökümlü tüm etek bitişleriyle birlikte eleganlıgı seksapelle birleştiren gelinlikler 2020 yılına girmeden Aralık ayı itibariyle tüm Oleg Cassini mağazalarında yerini alacak. Zarif bir aksesuar ile tamamlanacak gelinlikler elegan bir cazibe arayanlar için ideal gelinlikler arasında yerini alıyor.

Oleg Cassini 2020 Gelinlik Modelleri

{772060}

Trend 2: Kat Kat Fırfırlarla Hareketlenen Gelinlikler Dansa Davet Ediyor

Oleg Cassini 2020 Gelinlik Modelleri

70 etkisini hissettiğimiz kat kat eteklerle birleşen ince işlemeli askıların ahengine bu sezon merhaba diyoruz. Dantel dokulu transparan üstler ile birleşen hareketli etekler 2020 gelinlik modelleri arasında iddialı ve modern görünüm kazandırıyor. İncecik askıların tuttuğu V yaka işlemeli dar gövdede modern çiçek desenlerinin hemen altından başlayan ve etek uçlarına kadar hareketlenen ve genişleyen etekler kat kat dikilerek gelinliğe oyuncu bir cazibe kazandırıyor.

Oleg Cassini 2020 Gelinlik Modelleri

Farklılık seven gelin adayları için tasarlanan kat kat etekli gelinlikler hem çağdaş hem klasik görünümü bir arada sunmak için incelikle dizayn edilmiş. Gövdeyi zarifçe saran çiçek desenleriyle incecik bel görünümünün ardından başlayan hareket tıpkı 70’ler gibi oyuncu, cazibeli ve neşeli!

Oleg Cassini 2020 Gelinlik Modelleri

{88434}

Trend 3: Korse Etkisi

Oleg Cassini 2020 Gelinlik Modelleri

Bedeni kusursuz bir şekilde kavrayan korseler üç boyutlu çiçekler ve yapraklarla birleştirerek modern olduğu kadar seksi görünüm elde eden yeni sezon gelinliklerle gelinler hiç olmadıkları kadar güçlü ve kusursuz görünecek. Bel bölümünde korse etkisini tamamlayan balenlerle birleşen A kesim etekler, incecik askılarla birleştirilerek doğal bir görünüm yakalıyor. Kuğu gibi süzülen etekleri kararlı ve etkili şekilde tamamlayan yarı transparan korsajlar üç boyutlu çiçeklerle hareketlendirilmiş.

Oleg Cassini 2020 Gelinlik Modelleri

2020 gelinlik modelleri arasında açık ara en iddalı görünümlerden birine sahip korsajlı gelinlikler romantik kır düğünlerinden hareketli salon düğünlerine kadar bir çok konsepte uygun tasarlanmış. Açık saçla kullanılabildiği gibi topuz veya modern saç şekilleriyle de kullanılabilen korse etkili gelinlikler hem seksi hem de kusursuz bir görünüm yakalamak isteyen gelinler için ideal olmaya aday.

Oleg Cassini 2020 Gelinlik Modelleri

{771397}

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları