• Arama

İstanbul’un En Güzel Düğün Mekanları: Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz

İstanbul’un en güzel düğün mekanlarının içinde, Kalamış’ın eşsiz koyunda yer alan Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz’ın ayrıcalıklı dünyasını keşfedin.

İstanbul Anadolu Yakası’nın en güzel koylarından Kalamış’ta yer alan Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz, konumu ve hizmet anlayışı ile tüm özel gün davetlerine ev sahipliği yapıyor. Çiftlerin özel günlerine en az onlar kadar özenle hazırlanan Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz, leziz menüsünün yanı sıra teknolojik donanımı ve düğün sonrası partileriyle de geceyi unutulmaz kılıyor.

Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz’daki düğünlerin farkını Divan Grubu Ziyafet Birimleri Yöneticisi Demir Aysu’ya sorduk.

Nasıl bir düğünün hayalini kuranlar sizin otelinizi tercih etmeli?

¨İstanbul Anadolu Yakası’nın en güzel koylarından Kalamış, Fenerbahçe Burnu’nda bulunan Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz, eşsiz manzarası ve kaliteli hizmet anlayışı ile düğün davetinizi ayrıcalıklı kılıyor. Havuz başı bölümümüzdeki muazzam deniz manzarası ve palmiyeler, romantik davetlere; gün ışığı alan, 6 metre tavan yüksekliği olan, kolonsuz mimariye sahip balo salonumuz ise hayal ettiğiniz düğüne kavuşmanızı sağlıyor. Gelenekselleşmiş mutfağımız ve birbirinden tecrübeli personelimiz; kalite, özen ve titizlik arayan misafirlerimize eşsiz bir deneyim sunuyor.¨

Gelin ve damat adaylarına sunduğunuz özel hizmetler neler?

¨Düğün öncesi yemek tadımı, düğün günü çiftlerimize özel hazırlık odasına 2 kişilik menü servisi, 1 aylık havuz üyeliği ve 3 aylık fitness üyeliği ayrıcalıkları sunulmaktadır.¨ 

Ne kadar önceden düğün mekanının ayarlanması gerekiyor? 

¨Davet alanı müsaitliğine göre en az 1 ay öncesinden rezervasyon yapılmasını öneriyoruz.¨ 

Şehrin merkezinde uzun yıllardır kalitesiyle hizmet veren Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz, yeni bir hayat kurmak için adım atan çiftleri büyülü bir dünyaya davet ediyor. Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz, hayatlarını birleştirirken heyecanını dostlarıyla paylaşmak isteyen çiftlere deneyimli kadrosu, Divan kalitesini yansıtan lezzetli menüsü ve her tarza uygun tasarımlarıyla yanıt veriyor. 

After party aynı mekanda yapılabiliyor mu?

¨Açık alanımızda (havuzbaşında) gerçekleşen düğün davetlerinde After Party için ayrı bir salon önerimiz oluyor. Balo salonunda gerçekleşen davetler için aynı mekanda After Party imkanımız oluyor.¨

Toplantı, nişan, düğün, kına, söz gibi özel davet organizasyonlarına ev sahipliği yapan Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz, 500 kişilik eşsiz manzaralı havuzbaşı mekanı, 800 kişi kapasitesine sahip kolonsuz salonu ve 350 kişi kapasiteli balo salonu fuayesi ile unutulmaz anlara eşlik ediyor. 

Bugüne kadar gerçekleştirdiğiniz düğünler arasında en farklı en unutulmaz olan hangisiydi?

¨Her düğünün kendine ait bir hikayesi vardır, tek bir düğünü aradan çıkarabilmek mümkün değildir. Bunun yanı sıra, çiftlerin bir koreografi ile katkıda bulundukları davetler en keyifli davetlerdir. Bir düğünümüzde gelin ve damadın arkadaşlarının bir koro oluşturarak çiftler için besteledikleri bir şarkıyı, gelin ve damada sürpriz olarak seslendirmeleri tüm davetlileri çok etkilemişti.¨

Kalamış sahilindeki konumuyla denizden ulaşım imkanı da sunan Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz’da karşılama kokteyliyle başlayan davetin ardından özenle hazırlanan Divan lezzetlerinden oluşan menü ve özel tasarlanmış pasta ile rüya gibi bir gün yaşatıyor. Tesis, düğün sonrası parti alternatifiyle eğlenceli anları daha da uzatıyor.

İletişim: 0 216 550 19 07; farukilgaz@divan.com.tr

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.